Емаль водорозчинна ECOLOR PROFI (матова)

Виробник: СТАХЕМА (Чехія)
Модель: 85907381651041
Топ

Короткий опис


Для покриття дерева та металу всередині або ззовні будівлі використовується водорозчинна емаль ECOLOR PROFI. Призначення: Водорозчин... Читати далі...

Короткі атрибути


Бренд - Stachema
Колір - Біла
Країна - Чехія
Призначення - Дерево та метал
Тип - Всередині та ззовні будівлі
Ступінь блиску - Матова
Упаковка - 0,75 л; 2,5 л; 4,5 л
Розхід - 10 кв.м/л
Преглянути всі атрибути

Доступні варіанти


255.00 грн.

  • Наявність: Є в наявності

  • 5 або більше: 243.00 грн.

Для покриття дерева та металу всередині або ззовні будівлі використовується водорозчинна емаль ECOLOR PROFI.

Призначення: Водорозчинна емаль для внутрішнього і зовнішнього застосування ECOLOR PROFI на основі акрилової зв’язки призначена, передусім, для покриття дерева та дерев'яних конструкцій (підвісних стель, дерев’яних елементів оздоблення, вікон, дверей, стелажів, дерев'яних частин, меблів і т.д.), ДСП, азбестоцементних плит, стропил, бетону і металевих елементів, оброблених антикорозійним покриттям (центральне опалення, ковка, садові меблі і т.д.). Оксамитовий блиск покриття надає предметам вишуканого вигляду. Антиблокувальні ефекти запобігають прилипанню і тим самим покращують експлуатаційні властивості покриття при нанесенні на вікна та двері. Не шкодить рослинному і тваринному середовищу, має високу здатність покривання, є світлостійкою, наділена водовідштовхуючими властивостями і на довгий час залишається стійкою до атмосферного впливу. Допускається змішування будь-яких відтінків між собою.
Застосування водорозчинної емалі для внутрішнього і зовнішнього застосування ECOLOR PROFI дозволене для покривання дитячих іграшок при їх виробництві.

Розхід: 5 - 7 кв.м/л – при дворазовому нанесенні.

Відтінки: Водорозчинна емаль для внутрішнього і зовнішнього застосування ECOLOR PROFI виготовляється в білому відтінку крім того, за бажанням, дану емаль можна тонувати за допомогою тонуючих автоматів у відтінки передбачені фірмовим каталогом ALFACOLOR або STACHEMA.
Вартість тонованої фарби залежить від кольору в який тонується фарба, його насиченості та базової фарби, що використовувалася для тонування.

Технічні характеристики:
Густина – 1350 кг/куб.м
Вміст нелетучих компонентів – мін. 57%

Зовнішні характеристики:
Емалі притаманний оксамитовий блиск.
Запах – приємний, після висихання зникає.

Підготовка поверхні: Поверхня має бути сухою, чистою, ненадійні старі покриття усунутими та відшліфованими до матового стану. У випадку, якщо старі покриття просочені оліфою, у якості роздільної смуги необхідно використати будь-якою базову синтетичну фарбу.

Перед фарбуванням деревини рекомендується відшліфувати її, як перед першим покриттям, так і перед другим, наждачним папером. Смолисті та жирні місця очистити нітророзчинником. Деревину рекомендується обробити покриттям ECOLOR PROFI Z – базовою фарбою для дерева. При фарбуванні деревини, рекомендується, після висихання базового покриття ECOLOR PROFI Z, відшліфувати основу дрібним наждачним папером, для того, щоб усунути дрібні тріски дерева і, таким чином, досягти досконалості поверхні. Вологість деревини не повинна перевищувати 12%.
Поглинаючі основи (деревина, бетон, стропила та ін.) попередньо необхідно прогрунтувати фарбою, розрідженою водою на 10%, а після висихання грунтуючого покриття нанести другим шаром нерозріджену фарбу. При нанесенні емалі на деревину з використанням базової фарби для дерева, ґрунтувати основу не потрібно.

Для покриття ковки нерозріджена фарба наноситься в два шари після висихання базового синтетичного або водорозчинного антикорозійного покриття (наприклад, ECOLOR PRIM).

Технологія використання: Водорозчинна емаль для внутрішнього і зовнішнього застосування ECOLOR PROFI наноситься, після ретельного перемішування, валиком, щіткою або розпилювачем на суху, чисту та досконало знежирену поверхню. Ненадійні старі покриття видалити, інакше кажучи, відшліфовувати основу до матового стану. Наносити при температурі повітря та поверхні від +5°С до +35°С. При температурі 20°С покриття висихає через 4-6 годин, а повністю придатним до експлуатації стає через 48 годин. Інструменти після роботи промити водою. Під час роботи поверхню, що обробляється, берегти від попадання прямих сонячних променів та до висихання – від дощу.

Розрідження: При необхідності допускається розрідження водою максимум на 10%. При розпиленні рекомендуємо розріджувати фарбу водою приблизно на 10%.

Емалі
Бренд Stachema
Колір Біла
Країна Чехія
Призначення Дерево та метал
Тип Всередині та ззовні будівлі
Ступінь блиску Матова
Упаковка 0,75 л; 2,5 л; 4,5 л
Розхід 10 кв.м/л

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари

матова