Грунтовка для дерева (базова фарба) ECOLOR PROFI Z

Виробник: СТАХЕМА (Чехія)
Модель: 8590738160043

Короткий опис


Для ґрунтування дерева перед фарбуванням емалями (наприклад: ECOLOR PROFI та ECOLOR PROFI LESK) використовується водорозчинна базова фарба ... Читати далі...

Короткі атрибути


Бренд - Stachema
Колір - Біла
Країна - Чехія
Призначення - Дерево
Тип - Всередині та зовні будівлі
Ступінь блиску - Матовий
Упаковка - 0,75 л
Розхід - 8 кв.м/л
Преглянути всі атрибути

130.00 грн.

  • Наявність: Немає в наявності

  • 4 або більше: 124.00 грн.

Для ґрунтування дерева перед фарбуванням емалями (наприклад: ECOLOR PROFI та ECOLOR PROFI LESK) використовується водорозчинна базова фарба (грунтовка) для дерева ECOLOR PROFI Z.

 

    

 

Призначення: Водорозчинна базова фарба (грунтовка) для дерева ECOLOR PROFI Z використовується як базове покриття для нової та старої основи, під емалі для дерева ECOLOR PROFI та ECOLOR PROFI LESK. Дерево, яке було уражене біологічними шкідниками, необхідно обробити будь-яким біоцидним засобом, наприклад: Lignofix I-Profi, Lignofix TOP. Не рекомендується використовувати засіб в екстер'єрах для покриття дерева з високим складом деревної смоли. Як базовий шар фарбу можна використовувати самостійно.

Розхід: 0,1 - 0,2 л/кв.м.

Відтінки: Випускається в нестандартному білому відтінку.

Технічні характеристики:
Густина – 1200 кг/куб.м
Вміст нелетучих компонентів – мін. 40%
рН – 8,5

Зовнішні характеристики: 
Матова.
Запах – приємний, після висихання зникає.

Захисний ефект: Покриття ECOLOR PROFI Z – світлостійке, еластичне, захищає дерево від ультрафіолетового випромінювання, метеорологічних впливів та легко перефарбовується.

Підготовка поверхні: Поверхня має бути міцною, сухою, чистою, знежиреною, пошкоджені старі покриття усунути та відшліфувати поверхню до матового стану. Вологість дерева, що покривається, не повинна перевищувати 12%. Поверхня, що обробляється, має бути без біологічних пошкоджень та слідів оксидації.

Технологія використання: Водорозчинна базова фарба для дерева ECOLOR PROFI Z наноситься одним шаром валиком, щіткою або розпилювачем. При температурі 20°С шар готовий через 4 - 6 годин, а покриття – через 48 годин. Наносити при температурі від +5°С до +25°С. Інструменти після роботи промити водою. Під час роботи поверхню, що обробляється, берегти від попадання прямих сонячних променів та до висихання – від дощу.

Розрідження:  Допускається розрідження водою не більше ніж на 10%.

Емалі
Бренд Stachema
Колір Біла
Країна Чехія
Призначення Дерево
Тип Всередині та зовні будівлі
Ступінь блиску Матовий
Упаковка 0,75 л
Розхід 8 кв.м/л

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари