Антикорозійна грунтовка для металу ECOLOR PRIM

Виробник: СТАХЕМА (Чехія)
Модель: 8590738160029

Короткий опис


Для ґрунтування металевих та сталевих елементів перед фарбуванням емалями (наприклад: ECOLOR PROFI та ECOLOR PROFI LESK) використовується д... Читати далі...

Короткі атрибути


Бренд - Stachema
Колір - Червоно-коричневий
Країна - Чехія
Призначення - Метал
Тип - Всередині та ззовні будівлі
Ступінь блиску - Напівматовий
Упаковка - 0,75 л
Розхід - 8 кв.м/л
Преглянути всі атрибути

130.00 грн.

  • Наявність: Немає в наявності

  • 4 або більше: 124.00 грн.

Для ґрунтування металевих та сталевих елементів перед фарбуванням емалями (наприклад: ECOLOR PROFI та ECOLOR PROFI LESK) використовується дисперсійна антикорозійна водорозчинна базова фарба (грунтовка) для металу ECOLOR PRIM.

    

Призначення: Дисперсійна антикорозійна водорозчинна базова фарба ECOLOR PRIM, на основі акрилової зв’язки, призначена, передусім, для нанесення валиком, щіткою або розпилювачем на металічні та сталеві предмети у середовищі, зі ступенем корозійної агресивності С2 для їх подальшого покриття водорозчинними емалями наприклад: ECOLOR PROFI та ECOLOR PROFI LESK. Призначена для екстер'єрів з малим ступенем забруднення та для інтер'єрів непромислового типу.

Розхід: 0,1 - 0,15 л/кв.м. 

Відтінки: Випускається в нестандартному червоно-коричневому відтінку.

Технічні характеристики:
Густина – 1300 кг/куб.м
Вміст нелетучих компонентів – мін. 50%

Зовнішні характеристики: 
Напівматова.
Запах – приємний, після висихання зникає.

Підготовка поверхні: Всі поверхні, що підлягають ґрунтуванню, мають бути очищеними від іржі, сухими, чистими, знежиреними, без вмісту водорозчинних солей, потрібно позбавитися ненадійних старих покриттів, інакше кажучи, необхідно відшліфувати основу до матового стану. Кінцева якість та довговічність покриття залежить від якості очищення основи від іржі та від загального очищення поверхні. Найбільш підходящим способом очищення є піскоструминна обробка, в іншому випадку поверхню необхідно очистити, хоча б, за допомогою металевої щітки. Перед нанесенням рекомендуємо знежирення основи органічним розчинником та її фосфатування. Після знежирення і фосфатування поверхню необхідно ретельно промити водою.

Технологія використання: Дисперсійна антикорозійна водорозчинна базова фарба ECOLOR PRIM наноситься, після ретельного перемішування, одним шаром валиком, щіткою або розпилювачем. Після висихання базового шару необхідно нанести на поверхню подвійне покриття, наприклад, емалі ECOLOR PROFI або ECOLOR PROFI LESK. При цьому необхідно керуватися технічними листами зазначених виробів. При температурі 20°С та відносній вологості повітря 65% базове покриття стає сухим на дотик через, приблизно, 60 хвилин, через 120 хвилин воно висихає, а через 48 годин стає повністю придатним до експлуатації. Наносити при температурі від +5°С до +30°С. Інструменти після роботи промити водою.

Розрідження: Допускається розрідження водою не більше ніж на 10%.

Емалі
Бренд Stachema
Колір Червоно-коричневий
Країна Чехія
Призначення Метал
Тип Всередині та ззовні будівлі
Ступінь блиску Напівматовий
Упаковка 0,75 л
Розхід 8 кв.м/л

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари