Фарба для ізоляції плям та забруднень EXIN Block Coat ⭐ ЧЕСЬКИЙ ПРОДУКТ

ЧЕСЬКИЙ ПРОДУКТ
Відгуки:
(0)
  • Виробник: STACHEMA, Чехія
  • Модель: EXIN Block Coat
  • Код товару: Оберіть Упаковку – об’єм
  • Наявність: Є в наявності
456 грн
* за замовчуванням: ціна за упаковку 1 кгоберіть необхідний об’єм упаковки (опції нижче) та ціна буде вказана відповідно до Вашого вибору
Перед натисканням кнопки КУПИТИ – оберіть опцію товару:
Замовити по телефону
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Відгуків (0)
  • Питання (0)
Для ізоляції забруднень що проступають крізь фінішні покриття, в тому числі “розводів” від води а також, нікотинових, смолистих та димових плям, слідів підтікання – в інтер’єрі на стінах та стелях: фарба для блокування забруднень на поверхнях EXIN Block Coat.

 

 

Призначення: Фарба для ізоляції плям EXIN BLOCK COAT використовується в інтер'єрах для блокування забруднень що проступають крізь фінішні покриття на стінах та стелях (в тому числі “розводів від води”), а також нікотинових, смолистих, димових плям та інших. Продукт можна також використовувати для бетону, шпалер, прогрунтованих дерев'яних, паперових, гіпсокартонних поверхонь, на яких з'явилися плями. Цим засобом можна також нейтралізувати плями після старих валикових розводів та протікань. Покриття придатне для миття, після висихання його можна пофарбувати внутрішніми малярними фарбами, наприклад, з серії EXIN, або ECOLOR.

 

Розхід: 3 - 5 кв.м/кг – в один шар (залежно від поверхні та ступеню її забруднення).

 

Відтінки: Випускається в нестандартному білому відтінку.

Технічні характеристики
 – фарби:
  • Вміст нелетучих компонентів – мін. 57%
  • Густина – 1350 кг/куб.м
  • Вигляд – біла матова в'язка рідина без домішок

– поверхні після висихання:

  • Вигляд – напівматовий
  • Білизна – мін. 93 %

 

Розрідження: Фарба виготовляється в необхідній конситенції – не розріджувати.

 

Підготовка поверхні: Основа повинна бути міцною, сухою та знежиреною, нові штукатурки мають бути витриманими. Старі покриття малярних фарб необхідно ретельно видалити! Поглинаючі поверхні та гіпсокартон перед нанесенням фарби – обробити ґрунтовкою PENECO К концентрат або PENEKO NANO концентрат, згідно інструкцій їх застосування.

 

Технологія використання: Фарба для нейтралізації плям EXIN Block Coat наноситься в один або два шари на висохлу поверхню, другий шар наноситься після повного висихання попереднього. При температурі повітря 20°С та відносній вологості повітря 65% обов’язкова технологічна перерва перед повторним покриттям, тривалістю не менше, ніж 12 годин. Наносити при температурі від +5°С до +30°С валиком, щіткою або розпилювачем. Для досягнення ідеальної ізоляції плям необхідно, щоб покриття було повністю висохлим перед нанесенням верхнього шару малярної фарби. Інструменти після роботи промити водою.
 

ВІДЕООГЛЯД

 

Характеристики
ЛАКИ ДЛЯ ДЕРЕВА, ОЛІЯ ДЕРЕВА
Упаковка (об'ем) 1 кг (1 л); 4 кг (3 л)
Виробник STACHEMA (Чехія)
Розхід 5 кв.м/кг
Склад Акрилова (на водній основі)
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Відгуки
Володимир
Володимир
03.07.2026
Гідрофобний засіб REPESIL
Гідрофобний засіб REPESIL
Ми покривали бруківку для захисту від забруднення від води і подібного і щоб краще милась за потреби поверхня. треба було засіб який не змінює колір і дає захист бруківки на довго. тому вибрали на розчиннику бо краще проникає і довше відовідштовхування. мені це порекомендуав знайомий він давнов так ..
Володимир, Житомир обл
Володимир, Житомир обл
15.06.2026
Транспортний антисептик концентрат Lignofix Blue Z
Транспортний антисептик концентрат Lignofix Blue Z
просочували палетку у ванній яка має 10 кубів. працювали ц тою хімією до війни. зараз будемо пробувати продовжити роботу. Рекомендую робити розчин 3% ..
Вікторія Бутковська
Вікторія Бутковська
06.06.2026
Лак для дерева стійкий IMPRANAL PROFI (білий)
Лак для дерева стійкий IMPRANAL PROFI (білий)
дуже гарно получилось покриття вагонки білим лаком стіни дачного будинку. я хотіла модний стиль і дуже задоволена. цей лак виділив структуру дерева і дуже сучасно виглядає. поверхня має легкий блиск але її можна протерти або помити для мене це важливо. пишу тут бо вийшло прям... вау супер :-) і ціна..
Андрій Київ
Андрій Київ
01.06.2026
Антипліснява - Антигрибок - FungiSPRAY хлорний 0,75 л
Антипліснява - Антигрибок - FungiSPRAY хлорний 0,75 л
Душову кабіну почістив від чорной плісені повністю. між плитками відбілив чорне, плями зникли повністю. рекомендую ..
Анатолій Тихонов
Анатолій Тихонов
28.05.2026
Добавка Біоцидна Безхлорна - FungiSAN 0.5 л
Добавка Біоцидна Безхлорна - FungiSAN 0.5 л
купляв давно в епіцентрі порадив майстер. дуже задоволеней бо перекрасив вану і тепер на фарбі де завжди появлялось чорна плісень тепер взагалі нема. вже роки 3 все добре а так було би вже все чорне по всіх кутах. класна хімія рекомендую додавати і в фарбу і в грунтовку я додавав ..
Олег
Олег
27.05.2026
Антижук АнтиШашель Lignofix I-Profi концентрат ⭐ Пропитка дерева
Антижук АнтиШашель Lignofix I-Profi концентрат ⭐ Пропитка дерева
працює рекомендую. помогло. заливав в дирки в дереві. вилазили жуки все як казали. норм знищує. ..
Анатолій
Анатолій
21.10.2025
Lignofix Stabil концентрат ⭐ ДЛЯ ЗОВНІШНІХ і ВНУТРІШНІХ РОБІТ ⭐ ЗАХИСТ ДЕРЕВА ⭐ Пропитка Дерева
Lignofix Stabil концентрат ⭐ ДЛЯ ЗОВНІШНІХ і ВНУТРІШНІХ РОБІТ ⭐ ЗАХИСТ ДЕРЕВА ⭐ Пропитка Дерева
обробка працює я давно кпляв порадили для альтанки. дерево покривали лаком на водній основі а перед ним цим засобом обробили. за 7 років нічого не погнило не почорніло. але одна колона деревяна внизу взявся грибок суто на торіці що прилягає до підлги. то точно майстри пропустили оброьити зріз. бо ко..
Тарас
Тарас
16.10.2025
Антипліснява - Антигрибок - FungiSPRAY хлорний 0,75 л
Антипліснява - Антигрибок - FungiSPRAY хлорний 0,75 л
Надсилаю фото застосування. Без підписів але видно як було і як стало. Зняло все чорне на відкосах і в куті. Задоволений результатом і рекомендую! Дієвий засіб. ..