Грунтовка силіконова PENESIL

Виробник: СТАХЕМА (Чехія)
Модель: 8590738630058

Короткий опис


Для базової підготовки поверхонь під силіконові фарби (інтер’єрні та фасадні), штукатурки використовується силіконова ґрунтовка PENESIL. ... Читати далі...

Короткі атрибути


Бренд - Stachema
Країна - Чехія
Тип - Всередині та ззовні будівлі
Розхід - 10 кв.м/л
Упаковка - 5 л
Преглянути всі атрибути

Доступні варіанти


311.00 грн.

  • Наявність: Немає в наявності

  • 4 або більше: 296.00 грн.

Для базової підготовки поверхонь під силіконові фарби (інтер’єрні та фасадні), штукатурки використовується силіконова ґрунтовка PENESIL.

   

Призначення: Силіконова ґрунтовка PENESIL призначена для початкового покриття всіх пористих будівельних матеріалів, які потім будуть оброблятися силіконовими фасадними фарбами та штукатурками. Може використовуватися і як самостійний засіб для підвищення водовідштовхуючих властивостей поверхні.

Розхід: 0,1 - 0,2 л/кв.м – залежно від поверхні.

Технічні характеристики:
Густина – 1010 кг/куб.м
Вміст нелетучих компонентів – мін. 8%
Колір – молочно-білий

Підготовка поверхні: Поверхня має бути міцною, чистою, сухою, без водорозчинних солей. Нові штукатурки повинні бути витриманими. Старі, ненадійні покриття необхідно усунути. Всю поверхню, не призначену для обробки ґрунтовкою, ретельно закрити!

Технологія використання: Силіконова ґрунтовка PENESIL поставляється в необхідній консистенції – НЕ РОЗБАВЛЯТИ! Препарат наноситься одним шаром. При температурі +20°С та відносній вологості 65% подальша обробка поверхні можлива через 1-3 години. Температурний діапазон застосування матеріалу становить від +5°С до +30°С. Інструменти після роботи промити водою.

Грунтовки
Бренд Stachema
Країна Чехія
Тип Всередині та ззовні будівлі
Розхід 10 кв.м/л
Упаковка 5 л

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

грунтовка