Грунтувальна фарба під акрилові штукатурки PENECO O

Виробник: СТАХЕМА (Чехія)
Модель: 8590738606053

Короткий опис


Базове покриття під декоративні штукатурки PENECO О використовується для підготовки пористих будівельних матеріалів для нанесення акрилових... Читати далі...

Короткі атрибути


Бренд - Stachema
Країна - Чехія
Тип - Всередині та ззовні будівлі
Розхід - 6 кв.м/кг
Упаковка - 5 кг
Преглянути всі атрибути

490.00 грн.

  • Наявність: Є в наявності

  • 5 або більше: 466.00 грн.

Базове покриття під декоративні штукатурки PENECO О використовується для підготовки пористих будівельних матеріалів для нанесення акрилових декоративних штукатурок типу «короїд» та «баранець».


Призначення: Універсальна акрилова ґрунтовка PENECO О використовується як початкове покриття для всіх пористих будівельних матеріалів перед нанесенням акрилової штукатурки, наприклад: ECOLOR R та ECOLOR O. Можливе її самостійне використання для зміцнення та підвищення водовідштовхуючих властивостей поверхні. Засіб поставляється в необхідній консистенції.

Розхід: 0,15 - 0,2 кг/кв.м – залежно від поверхні.

Технічні характеристики:
Густина – 1200 кг/куб.м
Вміст нелетучих компонентів – мін. 35%

Підготовка поверхні: Поверхня має бути міцною, чистою, сухою, без водорозчинних солей. Нові штукатурки повинні бути витриманими. Старі, ненадійні покриття необхідно усунути. Всю поверхню, не призначену для обробки ґрунтовкою, ретельно закрити!

Технологія використання: Препарат наноситься одним шаром за допомогою валика, щітки або розпилювача. Наносити при температурі від +5°С до +30°С. При температурі +20°С та відносній вологості 65% подальша обробка поверхні можлива через годину. Інструменти після роботи промити водою.

Розрідження: Фарба налаштована на роботу з валиком у разі необхідності допускається розрідження водою, але не більше ніж на 10%.

Грунтовки
Бренд Stachema
Країна Чехія
Тип Всередині та ззовні будівлі
Розхід 6 кв.м/кг
Упаковка 5 кг

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

грунт фарба