Грунтувальна фарба під силікатні штукатурки FIXASIL O

Виробник: СТАХЕМА (Чехія)
Модель: 8590738640057

Короткий опис


Базове покриття під декоративні штукатурки FIXASIL О використовується для підготовки пористих будівельних матеріалів для нанесення силікатн... Читати далі...

Короткі атрибути


Бренд - Stachema
Країна - Чехія
Тип - Всередині та ззовні будівлі
Розхід - 6 кв.м/кг
Упаковка - 5 кг
Преглянути всі атрибути

Доступні варіанти


383.00 грн.

  • Наявність: Немає в наявності

  • 4 або більше: 364.00 грн.

Базове покриття під декоративні штукатурки FIXASIL О використовується для підготовки пористих будівельних матеріалів для нанесення силікатних декоративних штукатурок типу «короїд» та «баранець».

    

Призначення: Силікатна ґрунтовка FIXASIL О використовується для базової підготовки всіх пористих будівельних матеріалів, які далі будуть оброблені силікатними штукатурками COLORSIL R, COLORSIL О. Можливе також самостійне використання засобу для зміцнення поверхні. Поставляється в необхідній консистенції. Непридатна для штучних матеріалів, невитриманих штукатурок, штукатурок з вмістом солей і з вмістом синтетичних полімерів та біологічно пошкоджених поверхонь.

Розхід: 0,16 - 0,22 кг/кв.м – залежно від поверхні.

Технічні характеристики:
Густина – 1200 кг/куб.м
Вміст нелетучих компонентів – мін. 35%
pH – 12,5

Підготовка поверхні: Поверхня має бути вистояною (у нових штукатурок – приблизно 4 тижні після завершення робіт), міцною, чистою, знежиреною, сухою, без біологічних пошкоджень та водорозчинних солей. Поверхня не має містити синтетичні полімери (як, наприклад, особливо деякі типи "мокрих" розчинних сумішей). Контроль дозрівання може бути проведений за допомогою лакмусового паперу або розчину фенолфталеїну. Старі покриття силіконових, акрилових або полівінілацетатних фарб необхідно видалити, а основу – перешпаклювати (понаднормовий обсяг синтетичних полімерів може створити проблеми при нанесенні). Якщо основа містить водорозчинні солі, то роботу по підготовці поверхні рекомендується узгодити з техніками фірми. Всі покриття, що не підлягають обробці препаратом, необхідно щільно закрити – препарат залишає сліди, які не виводяться, на всіх силікатних поверхнях (скло, емальовані поверхні, плитка)!  

Технологія використання: Силікатна ґрунтовка FIXASIL О поставляється в необхідній консистенції – НЕ РОЗБАВЛЯТИ! Препарат наноситься одним шаром за допомогою валика, щітки або розпилювача. Наносити при температурі від +5°С до +30°С. Час висихання 24 години, залежно від кліматичних умов. Інструменти після роботи промити водою.
Перед застосуванням ретельно перемішати!!! Рекомендовано перемішувати і в процесі нанесення.

Грунтовки
Бренд Stachema
Країна Чехія
Тип Всередині та ззовні будівлі
Розхід 6 кв.м/кг
Упаковка 5 кг

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

грунт фарба