Грунтувальна фарба під силіконові штукатурки PENESIL О

Виробник: СТАХЕМА (Чехія)
Модель: 8590738631055

Короткий опис


Базове покриття під декоративні штукатурки PENESIL О використовується для підготовки пористих будівельних матеріалів для нанесення силікон... Читати далі...

Короткі атрибути


Бренд - Stachema
Країна - Чехія
Тип - Всередині та ззовні будівлі
Розхід - 6 кв.м/кг
Упаковка - 5 кг
Преглянути всі атрибути

Доступні варіанти


465.00 грн.

  • Наявність: Є в наявності

  • 5 або більше: 442.00 грн.

Базове покриття під декоративні штукатурки PENESIL О використовується для підготовки пористих будівельних матеріалів для нанесення силіконових декоративних штукатурок типу «короїд» та «баранець».

Призначення: Універсальна силіконова ґрунтовка PENESIL О призначена для початкової обробки всіх пористих будівельних матеріалів перед нанесенням силіконової штукатурки, наприклад: SILCOLOR R, SILCOLOR О. Може використовуватися і як самостійний засіб для підвищення водовідштовхуючих властивостей поверхні.

Розхід: 0,15 - 0,25 кг/кв.м – залежно від поверхні.

Технічні характеристики:
Густина – 1200 кг/куб.м
Вміст нелетучих компонентів – мін. 35%

Підготовка поверхні: Поверхня має бути міцною, чистою, сухою, без водорозчинних солей. Нові штукатурки повинні бути витриманими. Старі, ненадійні покриття необхідно усунути. Всю поверхню, не призначену для обробки ґрунтовкою, ретельно закрити!

Технологія використання: Універсальна силіконова ґрунтовка PENESIL О поставляється в необхідній консистенції – НЕ РОЗБАВЛЯТИ! Препарат наноситься одним шаром за допомогою валика, щітки або розпилювача. Наносити при температурі від +5°С до +30°С. Час висихання 24 години, залежно від кліматичних умов. Інструменти після роботи промити водою.

Грунтовки
Бренд Stachema
Країна Чехія
Тип Всередині та ззовні будівлі
Розхід 6 кв.м/кг
Упаковка 5 кг

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

грунт фарба