Фарба для бетону захисна водовідштовхуюча ECOLOR BKH

Виробник: СТАХЕМА (Чехія)
Модель: 8590738511081

Короткий опис


Для вертикальних бетонних та залізобетонних елементів будівельних конструкцій використовується захисна водовідштовхуюча фарба для залізобет... Читати далі...

Короткі атрибути


Бренд - Stachema
Колір - Білий
Країна - Чехія
Склад - Акрилова
Ступінь блиску - Матова
Упаковка - 13 кг (10 л)
Розхід - 2 кв.м/кг
Преглянути всі атрибути

1397.00 грн.

  • Наявність: Немає в наявності

  • 5 або більше: 1328.00 грн.

Для вертикальних бетонних та залізобетонних елементів будівельних конструкцій використовується захисна водовідштовхуюча фарба для залізобетону ЕCOLOR BKH.

Призначення: Захисна водовідштовхуюча фарба для залізобетону ЕCOLOR BKH призначена для зовнішньої фінішної обробки вертикальних бетонних та залізобетонних елементів будівельних конструкцій. Наділена паропропускними, сильними водовідштовхуючими властивостями, високим дифузним опором проти проникнення вуглекислого газу, оксиду азоту та інших летких з'єднань, які у поєднанні з водою знижують рH бетону та сприяють його карбонізації, втраті міцності, корозії арматури, а разом з цим загальному руйнуванню конструкції.

Розхід: Приблизно 0,4 - 0,6 кг/кв.м – в залежності від шорсткості поверхні.

Відтінки: Випускається як базова фарба (A, B, C) для тонування за допомогою тонуючих автоматів. Відтінки у відповідності з фірмовими каталогами.

Довговічність: 15 - 20 років в залежності від забруднення навколишнього середовища.

Технічні характеристики:

  • фарби:

Вміст нелетучих компонентів – мін. 63%
Густина – 1420 кг/куб.м
Вигляд – біла матова в'язка рідина без домішок

  • висохлої поверхні:

Вигляд – матовий
Гігроскопічність – 0,063 кг/(м2.h0,5)
Дифузний опір – 0,21 м
Адгезія з бетоном – 3 МПа

Підготовка поверхні: Бетонні поверхні мають бути витриманими, чистими, позбавленими пилу, жиру та бруду. Всі неприлягаючі частини видалити циклюванням, щіткою, шліфовкою аж до однорідної щільної основи. Промити водою під тиском з використанням миючих засобів, сполоснути та дати висохнути. Основу прогрунтувати PENECO NANO. Час висихання ґрунтовки зазначений на її етикетці або в технічному листі.

Технологія використання: Захисна водовідштовхуюча фарба для залізобетону ЕCOLOR BKH наноситься валиком, щіткою або розпилювачем в два шари, другий шар наносити тільки після повного висихання попереднього. Часовий інтервал між покриттями 2 - 4 години в залежності від кліматичних умов. При температурі повітря +23°С та відносній вологості повітря 65% покриття висихає за 24 години. Наносити при температурі від +5°С до +30°С. Інструменти після роботи промити водою.

Розрідження: В’язкість матеріалу налаштована на роботу з валиком, в разі потреби допускається розрідження ґрунтовкою PENECO або водою, в деяких випадках іншими сумішами, максимум на 10% (в жодному випадку не використовувати для розрідження ґрунтовку PENECO EXTRA або PENECO NANO).

Фарби
Бренд Stachema
Колір Білий
Країна Чехія
Склад Акрилова
Ступінь блиску Матова
Упаковка 13 кг (10 л)
Розхід 2 кв.м/кг

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Фарба по бетону