Фарба для бетонної підлоги UNIVERLIT AKRYL

Виробник: СТАХЕМА (Чехія)
Модель: 8590738521004

Короткий опис


Для покриття бетонних підлог, що витримують невелике навантаження та вертикальних бетонних поверхонь, як всередині приміщень, так і зовні в... Читати далі...

Короткі атрибути


Бренд - Stachema
Колір - Білий
Країна - Чехія
Склад - Акрилова
Ступінь блиску - Матова
Упаковка - 3,5 кг (3 л); 14 кг (10 л)
Розхід - 3 кв.м/кг
Преглянути всі атрибути

1656.00 грн.

  • Наявність: Немає в наявності

Для покриття бетонних підлог, що витримують невелике навантаження та вертикальних бетонних поверхонь, як всередині приміщень, так і зовні використовується фарба для бетонної підлоги UNIVERLIT AKRYL.

Призначення: Акрилова водорозчинна фарба для бетонної підлоги UNIVERLIT AKRYL призначена для покриття бетонних підлог, що витримують невелике навантаження та вертикальних бетонних поверхонь, як всередині приміщень, так і зовні. Ефективно захищає бетон від карбонізації та від проникнення в нього дощових вод. Не використовувати на неоднорідній і пошкодженій основі та на дуже гладкому бетоні.

Розхід: Приблизно 0,4 - 0,6 кг/кв.м – в залежності від шорсткості поверхні.

Відтінки: Випускається як базова фарба (A, B, C) для тонування за допомогою тонуючих автоматів. Відтінки у відповідності з фірмовими каталогами.

Технічні характеристики:

  • фарби:

Вміст нелетучих компонентів – мін. 63%
Густина – 1360 кг/куб.м
Вигляд – біла матова в'язка рідина без домішок

  • висохлої поверхні:

Вигляд – матовий

Підготовка поверхні: Бетонні поверхні мають бути витриманими, чистими, позбавленими пилу, жиру та бруду. Всі неприлягаючі частини видалити циклюванням, щіткою, шліфовкою аж до однорідної щільної основи. Промити водою під тиском з використанням миючих засобів, сполоснути та дати висохнути. Основу прогрунтувати PENECO NANO. Час висихання ґрунтовки зазначений на її етикетці або в технічному листі.

Технологія використання: Акрилова водорозчинна фарба для бетонної підлоги UNIVERLIT AKRYL наноситься валиком, щіткою або розпилювачем в три шари, другий та третій шар наносити тільки після повного висихання попереднього. Часовий інтервал між покриттями 2 - 4 години в залежності від кліматичних умов. При температурі повітря +23°С та відносній вологості повітря 65% покриття висихає за 24 години. Наносити при температурі від +5°С до +30°С. Інструменти після роботи промити водою.

Розрідження: В’язкість матеріалу налаштована на роботу з валиком, в разі потреби допускається розрідження ґрунтовкою PENECO або водою, в деяких випадках іншими сумішами, максимум на 10%.

Фарби
Бренд Stachema
Колір Білий
Країна Чехія
Склад Акрилова
Ступінь блиску Матова
Упаковка 3,5 кг (3 л); 14 кг (10 л)
Розхід 3 кв.м/кг

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Фарба по бетону