Фарба фасадна силікатна модифікована COLORSIL M

Виробник: СТАХЕМА (Чехія)
Модель: 8590738221003

Короткий опис


Фарба з природних матеріалів без домішок синтетичних компонентів COLORSIL М. Призначення: Модифікована силікатна фасадна фарба COLOR... Читати далі...

Короткі атрибути


Бренд - Stachema
Колір - Білий
Країна - Чехія
Склад - Силікатна
Ступінь блиску - Матова
Упаковка - 1,2 кг (1 л); 3,5 кг (3 л); 7 кг (5 л); 14 кг (10 л)
Розхід - 6 кв.м/кг
Преглянути всі атрибути

Доступні варіанти


1280.00 грн.

  • Наявність: Немає в наявності

  • 5 або більше: 1216.00 грн.

Фарба з природних матеріалів без домішок синтетичних компонентів COLORSIL М.

Призначення: Модифікована силікатна фасадна фарба COLORSIL М створена з природних матеріалів без домішок синтетичних компонентів. Призначена для фінішної поверхневої обробки всіх вапняних, вапняно-цементних, цементних і санаційних штукатурок та шпаклівок. Завдяки довговічності, природному зовнішньому вигляду та іншим характеристикам, таким, як низький дифузний опір водяним парам, призначена для використання при реконструкції старих об'єктів та культурно-історичних пам’яток. Придатна для обробки піщаних та бетонних основ, і для відновлення старих мінеральних поверхонь. Непридатна для штучних матеріалів, штукатурок з вмістом солей та біологічно пошкоджених поверхонь.

Розхід: 2,5 - 4 кв.м/кг – при нанесенні в два шари (в залежності від типу поверхні).

Відтінки: Випускається як базова фарба (А, В, С) для тонування за допомогою тонуючих автоматів. База А – біла.

Технічні характеристики:

  • фарби:

Вміст нелетучих компонентів – мін. 57%
Густина – 1500 кг/куб.м
pH – 12,5

  • висохлої поверхні:

Гігроскопічність – 0,36 кг/(м2.h0,5)
Паропроникність Sd – 0,06 м
Адгезія з бетоном – 3,96 МПа

Підготовка поверхні: Поверхня має бути вистояною:
а) у нових штукатурок – приблизно 4 тижні після завершення робіт, знежиреною, міцною, чистою, сухою, без біологічних пошкоджень та водорозчинних солей. Поверхня не має містити синтетичні полімери (як, наприклад, особливо деякі типи "мокрих" розчинних сумішей). Контроль дозрівання може бути проведений за допомогою лакмусового паперу або розчину фенолфталеїну;
б) старі штукатурки – залишки силіконових, акрилових або полівінілацетатних фарб необхідно усунути, а основу – перешпаклювати (понаднормовий обсяг синтетичних полімерів може створити проблеми при нанесенні).

Технологія використання: Модифікована силікатна фасадна фарба COLORSIL М наноситься двома шарами. Часовий інтервал між шарами покриттями залежить від кліматичних умов. При температурі 20°С та відносній вологості повітря 65% другий шар можна наносити через 12 годин. Рекомендуємо наносити фарбу відразу на всю поверхню. Наносити при температурі від +5°С до +30°С. Під час роботи поверхню, що обробляється берегти від прямих сонячних променів та до висихання – від дощу. Інструменти після роботи промити водою.

Перед нанесенням поглинаючі поверхні обробити ґрунтовкою FIXASIL M.

Всі покриття, що не підлягають обробці препаратом, необхідно щільно закрити – препарат залишає сліди, які не виводяться, на всіх силікатних поверхнях (скло, емальовані поверхні, плитка)!

Розрідження: Поставляється в необхідній консистенції, у випадку необхідності допускається розрідження силікатною ґрунтовкою FIXASIL M максимум на 10%. Ні в якому разі не розбавляти водою!!!

Фарби
Бренд Stachema
Колір Білий
Країна Чехія
Склад Силікатна
Ступінь блиску Матова
Упаковка 1,2 кг (1 л); 3,5 кг (3 л); 7 кг (5 л); 14 кг (10 л)
Розхід 6 кв.м/кг

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

фасад