Фарба з декоративним ефектом зерна PLASTYP

Виробник: СТАХЕМА (Чехія)
Модель: 8590738440077

Короткий опис


Фарба з декоративним ефектом зерна для внутрішнього та зовнішнього використання. Призначення: Фарбу з декоративним ефектом зерна аж ... Читати далі...

Короткі атрибути


Бренд - Stachema
Колір - Білий
Країна - Чехія
Склад - Акрилова
Ступінь блиску - Матова
Упаковка - 7,5 кг (5 л); 14 кг (10 л)
Розхід - 1,5 кг/кв.м
Преглянути всі атрибути

Доступні варіанти


1402.00 грн.

  • Наявність: Немає в наявності

  • 4 або більше: 1332.00 грн.

Фарба з декоративним ефектом зерна для внутрішнього та зовнішнього використання.

Призначення: Фарбу з декоративним ефектом зерна аж до 1,4 мм PLASTYP можна наносити в інтер'єрах та зовні на витримані поверхні – штукатурки, агломеровані дерев'яні, паперові, гіпсокартонні поверхні та гетинакс. Допускається випадковий контакт з продуктами харчування, але покриття не призначене для цього. Покриття можна мити.

Розхід: 0,8 – 1,5 кг/кв.м – в залежності від поверхні.

Відтінки: Фарба з декоративним ефектом зерна PLASTYP випускається в нестандартному білому кольорі, можливе тонування в звуженому діапазоні кольорів за допомогою тонуючих автоматів у відтінки передбачені фірмовим каталогом (не виготовляються насичені (темні) відтінки).

Технічні характеристики:

  • фарби:

Вміст нелетучих компонентів – мін. 65%
Густина – 1600 кг/куб.м
Вигляд – біла матова в'язка рідина без домішок

  • висохлої поверхні:

Вигляд – матовий
Білизна – мін. 92 %
Адгезія з поверхнею – 0,25 МПа

Підготовка поверхні: Поверхня має бути міцною, сухою, нові штукатурки – витриманими. Старі покриття малярних фарб ретельно усунути та промити поверхню. Поглинаючі поверхні та гіпсокартон перед покриттям обробити ґрунтовкою PENECO К, а бетон – ґрунтовкою PENECO NANO. Гетинакс та глянцеві поверхні перед покриттям відшліфувати до матового вигляду.

Технологія використання: Фарба з декоративним ефектом зерна PLASTYP найчастіше наноситься валиком після висихання грунтуючого покриття, приблизно через 8 – 24 години (залежно від погоди) в один або два шари, другий шар наноситься після повного висихання попереднього Часовий інтервал між покриттями залежить від кліматичних умов, час висихання 12-24 години, при температурі 23°С та відносній вологості повітря 65% покриття висихає за 24 години. При розпиленні використовуйте сопла з діаметром 3-4 мм (фарба містить зерно величиною аж до 1,4 мм) і наносите рівномірно по всій поверхні. При роботі з нержавіючим або пластмасовим шпателем, наносите фарбу в один, рівномірний шар, товщиною приблизно 0,5 мм – відразу ж після нанесення, легким натиском структурного губчатого валика зробіть будь-яку структуру (чим товщий шар – тим грубіша структура). Наносити при температурі від +5°С до +25°С. Рекомендуємо наносити по частинам, але так, щоб стики припадали на кути, для уникнення нашарування нового шару структурної фарби, на вже висохлий (такі стики будуть дуже помітними). Під час роботи поверхню, що обробляється берегти від прямих сонячних променів та до висихання – від дощу. Максимальний пластичний ефект досягається при товщині шару приблизно 1,5 мм, в іншому випадку існує небезпека утворення тріщин.

Розрідження: Фарба поставляється в необхідній консистенції – НЕ РОЗБАВЛЯТИ!

Фарби
Бренд Stachema
Колір Білий
Країна Чехія
Склад Акрилова
Ступінь блиску Матова
Упаковка 7,5 кг (5 л); 14 кг (10 л)
Розхід 1,5 кг/кв.м

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

стійка до миття