Фарба з підвищеною білизною EXIN EKO

Виробник: СТАХЕМА (Чехія)
Модель: 8590738404185

Короткий опис


Зносостійка фарба для інтер'єрів з підвищеними гігієнічними вимогами EXIN EKO. Призначення: Водорозчинна, стійка до стирання малярна ф... Читати далі...

Короткі атрибути


Бренд - Stachema
Країна - Чехія
Склад - Акрилова
Ступінь білизни - 95%
Ступінь блиску - Матова
Упаковка - 4 кг (3 л); 7,5 кг (5 л); 15 кг (10 л)
Розхід - 10 кв.м/кг
Преглянути всі атрибути

Доступні варіанти


713.00 грн.

  • Наявність: Є в наявності

  • 5 або більше: 678.00 грн.

Зносостійка фарба для інтер'єрів з підвищеними гігієнічними вимогами EXIN EKO.

Призначення: Водорозчинна, стійка до стирання малярна фарба з підвищеною білизною EXIN EKO призначена для нанесення на витримані штукатурки, бетонні поверхні, прогрунтовані дерев'яні матеріали, гіпсокартон та паперові поверхні, допускається її тонування малярними пастами. Якщо для тонування використовуються нешкідливі для здоров’я кольорові концентрати (пасти), фарба придатна для обробки інтер’єрів з підвищеними гігієнічними вимогами, таких як школи, їдальні, об’єкти охорони здоров'я і т.д. Допускається випадковий контакт з продуктами харчування, але покриття не призначене для цього.

Розхід: 8 - 12 кв.м/кг – при одноразовому нанесенні.

Відтінки: Випускається в нестандартному білому відтінку, можна тонувати малярними пастами. Для тонування за допомогою тонуючих автоматів виготовляється як базова фарба (A, B).

Технічні характеристики:

  • фарби:

Вміст нелетучих компонентів – мін. 60%
Вигляд – біла матова в'язка рідина без домішок
Густина – 1600 кг/куб.м

  • висохлої поверхні:

Дифузний опір – 0,05 м
Вигляд – матовий
Білизна – мін. 95 %
Адгезія з поверхнею – мін. 1 МПа

Розрідження: В’язкість матеріалу налаштована на роботу з валиком, однак, у разі необхідності допускається розрідження водою не більше ніж на 15%. Для підвищення зносостійкості покриття (для поглинаючих матеріалів) доцільно використати для розрідження не більше 15% ґрунтовки PENECO К (розведеною водою 1:8). Фінішний шар тонованого виробу – НЕ РОЗБАВЛЯТИ.

Підготовка поверхні: Поверхню очистити, старі неміцні покриття усунути, на штукатурки фарбу наносити тільки після їх повного висихання. Гіпсокартон та нові штукатурки обробити ґрунтовкою PENECO К.

Технологія використання: Малярна фарба з підвищеною білизною EXIN EKO налаштована на роботу з валиком. Наноситься в один або два шари, другий шар наноситься після повного висихання попереднього. Час висихання при температурі повітря + 20°С та відносній вологості повітря 65% – 1 година. Наносити при температурі від +5°С до +30°С валиком, щіткою або розпилювачем. Інструменти після роботи промити водою.

Фарби
Бренд Stachema
Країна Чехія
Склад Акрилова
Ступінь білизни 95%
Ступінь блиску Матова
Упаковка 4 кг (3 л); 7,5 кг (5 л); 15 кг (10 л)
Розхід 10 кв.м/кг

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

стійка до стирання