Фарба силікатна COLORSIL IN

Виробник: СТАХЕМА (Чехія)
Модель: 8590738231002

Короткий опис


Для інтер'єрів з підвищеними гігієнічними вимогами використовується стійка до миття силікатна фарба COLORSIL IN. Призначення: Мінера... Читати далі...

Короткі атрибути


Бренд - Stachema
Країна - Чехія
Склад - Силікатна
Ступінь блиску - Матова
Упаковка - 7 кг (5 л); 14 кг (10 л)
Розхід - 8 кв.м/кг
Преглянути всі атрибути

Доступні варіанти


1389.00 грн.

  • Наявність: Немає в наявності

  • 5 або більше: 1320.00 грн.

Для інтер'єрів з підвищеними гігієнічними вимогами використовується стійка до миття силікатна фарба COLORSIL IN.

Призначення: Мінеральна силікатна стійка до миття фарба для інтер’єрів COLORSIL IN створена з природних матеріалів. Призначена для обробки інтер'єрів, особливо після використання водовідштовхуючих засобів. Застосовується для нанесення на скарбонатизовані штукатурки, бетонні поверхні та старі відновлені поверхні. Паропропускна, з низьким дифузним опором водяним парам. Ідеально підходить для обробки інтер'єрів з високими гігієнічними вимогами, таких як стерилізатори, кухні, лікарні, школи, дитсадки і т.д. Допускається випадковий контакт з продуктами харчування. Непридатна для штучних матеріалів, штукатурок із вмістом солей та біологічно пошкоджених поверхонь.

Розхід: 2 - 4 кв.м/кг – при дворазовому нанесенні, в залежності від поверхні.

Відтінки: Фарба випускається в базових варіантах (A, B, С) для тонування за допомогою тонуючих автоматів у відтінки передбачені фірмовими каталогами. База А – біла.

Технічні характеристики:

  • фарби:

Вміст нелетучих компонентів – мін. 55%
Густина – 1500 кг/куб.м
рН – 12,5

  • висохлої поверхні:

Вигляд – матовий
Адгезія з поверхнею – 0,8 МПа

Підготовка поверхні: Поверхня має бути витриманою (у нової штукатурки приблизно 4 тижні після завершення робіт) сухою, чистою, міцною, без вмісту солей та без біологічних пошкоджень. Старі силіконові, акрилові, полівінілацетатні покриття повинні бути без залишку усунені. Перевірити витримку можна за допомогою лакмусового паперу та фенолфталеїну. Перед кінцевою обробкою поверхні штукатуркою, всі поглинаючі поверхні заґрунтувати FIXASIL М. Всі покриття, що не підлягають обробці препаратом, необхідно щільно закрити – препарат залишає сліди, які не виводяться, на всіх силікатних поверхнях (скло, плитка і т.д.)!

Технологія використання: Мінеральна силікатна фарба для інтер’єрів COLORSIL IN наноситься двома шарами, другий шар наноситься після повного висихання попереднього. Час висихання 12-24 години в залежності від кліматичних умов. Під час роботи поверхню, що обробляється берегти від прямих сонячних променів та до висихання – від дощу. При температурі 20°С та відносній вологості повітря 65% другий шар можна наносити через 12 годин. Наносити при температурі від +5°С до +30°С валиком, щіткою або розпилювачем. Інструменти після роботи промити водою.

Розрідження: Фарба налаштована на роботу валиком, у разі необхідності допускається розрідження ґрунтовкою FIXASIL М, але не більше ніж на 10%.

Фарби
Бренд Stachema
Країна Чехія
Склад Силікатна
Ступінь блиску Матова
Упаковка 7 кг (5 л); 14 кг (10 л)
Розхід 8 кв.м/кг

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

стійка до миття