Поліуретановий паркетний лак Lignofix (глянцевий)

Виробник: СТАХЕМА (Чехія)
Модель: 8590738405090

Короткий опис


Поліуретановий паркетний лак на водній основі для всіх зовнішніх та внутрішніх дерев'яних поверхонь. Призначення: Поліуретановий паркетн... Читати далі...

Короткі атрибути


Бренд - Lignofix
Країна - Чехія
Призначення - Дерево
Тип - Всередині будівлі
Склад - Поліуретановий
Ступінь блиску - Глянцевий
Розхід - 20 кв.м/л
Упаковка - 0,75 л; 2,5 л
Преглянути всі атрибути

Доступні варіанти


464.00 грн.

  • Наявність: Є в наявності

  • 5 або більше: 441.00 грн.

Поліуретановий паркетний лак на водній основі для всіх зовнішніх та внутрішніх дерев'яних поверхонь.

Призначення: Поліуретановий паркетний лак на водній основі Lignofix призначений для покривання всіх дерев'яних внутрішніх та зовнішніх поверхонь, таких як підлога, сходи, двері, меблі та дерев’яна вагонка. Завдяки високій стійкості до стирання його можна використовувати для покривання дерев’яних підлог (паркет, тощо). Зовні поліуретановий лак можна використовувати тільки в комбінації з лазурними лаками IMPRANAL або LIGNOFIX, які містять УФ фільтр. Захищає дерево від атмосферного впливу та старіння.

Застосування поліуретанового лаку Lignofix дозволене для покривання дитячих іграшок.

Застереження: Лак не підходить для обробки деревини, ушкодженої пліснявою та грибками, її необхідно спочатку обробити одним з біоцидних засобів Lignofix. Лаковані дерев'яні предмети не повинні піддаватися значним змінам об’єму під час використання (наприклад, спричинені невідповідними породами деревини, підвищеною вологістю та її коливаннями).

Росхід: 15-20 кв.м/л при нанесенні одним шаром.

Зовнішній вигляд: Безбарвний лак в варіантах глянець та напівмат.

Технічні характеристики:

  • Вигляд – молочно-жовтувата рідина
  • Густина – 1020 кг/куб.м
  • Вміст нелетучих компонентів – мін. 28%
  • pH – 8

Нанесення: Валиком, щіткою, розпилювачем або зануренням.

Підготовка поверхні: Поверхня основи повинна бути ідеально чистою і сухою (максимальна вологість деревини 12%). Будь-які старі покриття, що не тримаються слід видалити, дерев’яну поверхню ретельно відшліфувати вздовж волокон наждачним папером з розміром зерна 100-120, видалити пил, жир та механічні домішки. Наявні сліди смоли слід вимити нітророзчинником. У разі невпевненості перевірте адгезію лаку до старого покриття на невеликій площі. Нанесіть шар лаку на відшліфовану поверхню і через 2 дні, після затвердіння, перевірте на предмет відлущення. Якщо лак не відлущується, наносьте далі згідно з інструкцією.

Технологія використання: Нанесіть нерозбавлений лак на дерев’яну поверхню. Після висихання першого шару необхідно відшліфувати поверхню дрібним наждачним папером, щоб усунути шорсткість та досягти ідеальної поверхні. Після цього нанести другий шар. Для подальшого підвищення стійкості до стирання (наприклад, для використання на дерев’яних підлогах) рекомендуємо наносити лак в три шари. Новий шар можна наносити через 12 годин при температурі 200С та відносній вологості 65 %. Повністю покриття готове до експлуатації через 72 години.

Розведення: Засіб постачається в необхідній консистенції, не розбавляти!

Лаки
Бренд Lignofix
Країна Чехія
Призначення Дерево
Тип Всередині будівлі
Склад Поліуретановий
Ступінь блиску Глянцевий
Розхід 20 кв.м/л
Упаковка 0,75 л; 2,5 л

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари

напівматовий