Пропитка від Жуків і Шашеля в Деревині - Лігнофікс

Lignofix I-Profi

Яскравим прикладом 100% ефективного препарату призначенням якого є ліквідація комах-шкідників, що вже завелися в деревині (шашель, короїд, точильник, вусач та ін.) – є чеський антисептик Lignofix I-Profi (Лігнофікс І-Профі).

Однією з характерних рис препарату є той факт, що оброблена ним уражена деревина після висихання розчину – абсолютно безпечна при контакті та не випаровує в повітря небезпечних речовин. Діючи речовини засобу в малих концентраціях закріплюються в клітинах дерева.

Цей матеріал перетворює деревину на середовище не придатне для життєдіяльності та розмноження комах-шкідників та їх личинок – дозволяє повністю зупинити подальше пошкодження деревини комахами. Засіб діє на комах-шкідників на всіх стадіях їх розвитку – дорослі комахи, личинки, яйця.

Але ж як досягається ефект знищення комах та ще й необмежений термін профілактичного захисту від подальшого ураження?

Справа в тому, що складові антисептика не дозволяють утворюватися природному матеріалу, з якого складається оболонка комах-шкідників на всіх стадіях їх розвитку. Цей природний матеріал називається – хітин.

Кутикула - хітинова оболонка комах

Кутикула - хітинова оболонка комах

Для людини це не властиво (в організмі людини немає хітину).

Таким чином, антисептик Lignofix I-Profi (Лігнофікс І-Профі) ефективно захищає дерево пропитка забезпечує знищення комах шкідників на всіх стадіях розвитку, закріплюється в обробленій деревині і не несе небезпеки для людей, що контактують з обробленою деревиною.

А тепер про особливості технології. У чому тут нюанс. Личинки різних видів комах-шкідників досить тривалий період часу можуть не підніматися до поверхневих шарів деревини. Цей термін - від 2 до 7 років для різних видів комах!

Пошкодження деревини комахами

Враховуючи зазначений факт виробник антисептика Lignofix I-Profi (Лігнофікс І-Профі) робить акцент на певній технології застосування цього лікувального препарату (і будь-яких інших з лікувальною метою). Одного тільки поверхневого просочення деревини будь-яким хімічним матеріалом, навіть супер-отрутою, який небезпечний для всього живого, не дасть достатнього ефекту або цей ефект доведеться чекати досить довго (мова йде про уражену деревину). Довго настільки, що личинки комах, які проїдають деревину, за цей час можуть значно пошкодити конструкцію.

Тому першим етапом ліквідації комах-шкідників – є ін'єктаж (від слова ін'єкція). Ін'єктаж – введення розчину препарату в уражену деревину через отвори з метою глибокого просочення і створення бар'єрів для пересування личинок.

Деревина уражена комахами-шкідниками.

Пошкодження деревини комахами

Деревина уражена комахами-шкідниками

Створення бар'єрів для пересування личинок комах.

Знищення шкідників в деревині

Знищення шкідників в деревині

Знищення шкідників в деревині

Ін'єктаж.

Пропитка деревини

Lignofix I-Profi антижук

Дерево пропитка

Антисептик деревина

Антижук

Нанесення розчину антисептика на поверхню деревини.

Дерево пропитка

Пропитка для деревини

Детально ознайомитися з технологічним процесом обробки деревини антисептиками Lignofix (Лигнофикс) ви можете перейшовши в розділ Технологія.

Цікавим і показовим прикладом використання та ефективності препаратів є досвід представництва компанії STACHEMA (СТАХЕМА) в Росії, які в свій час долучилися до реставрації музейного комплексу Петергофа. Петергоф належить до світової спадщини ЮНЕСКО і є одним з «Семи чудес Росії».

Незважаючи на дотримання музейними працівниками вимог до температурного режиму та рівня вологості в приміщеннях, велику небезпеку для експонатів несуть жуки-деревоточці (сімейство Anobiidae) і жуки сімейства прикидових (сімейство Ptinidae). У 2009 році фахівці лабораторії біологічного контролю Ермітажу провели дослідження в приміщеннях Верхнесадського будинку (м. Петродворець) і зробили висновок про його зараження жуками родини прикидових.

Для ліквідації ураження комахами-шкідниками та профілактичного захисту від подальшого ураження був обраний спеціальний матеріал – Lignofix I-Profi (Лігнофікс І-Профі). Розчином цього лікувального антисептика обробили цокольний, перший і другий поверхи будівлі, в тому числі приміщення ресторану, а також горищне приміщення, утеплювач та димоходи, які є на горищі. Препарат проявив себе настільки ефективно, що повторної обробки приміщень не знадобилося. Комахи були повністю знищені після одноразової обробки, підтвердили висновки біологічної лабораторії по ентомологічними пробами, взятими після обробки приміщень.

Ознайомитися з докладним технічним описом і купити Lignofix I-Profi (Лігнофікс І-Профі) в Україні Ви можете на сторінці товару Lignofix I-Profi (Лігнофікс І-Профі).