Тонкошарова олійна лазур Lignofix (махагон)

Виробник: СТАХЕМА (Чехія)
Модель: 8590738120542

Короткий опис


Тонкошарова олійна лазур Lignofix застосовується для оздоблення всіх видів дерев’яних поверхонь в інтер’єрі та екстер’єрі. Призначення: Т... Читати далі...

Короткі атрибути


Бренд - Lignofix
Країна - Чехія
Призначення - Дерево
Тип - Всередині та зовні будівлі
Склад - Синтетичні масла
Ступінь блиску - Напівматовий
Розхід - 14 кв.м/л
Упаковка - 0,6 л; 2,2 л
Преглянути всі атрибути

Доступні варіанти


260.00 грн.

  • Наявність: Є в наявності

  • 5 або більше: 247.00 грн.

Тонкошарова олійна лазур Lignofix застосовується для оздоблення всіх видів дерев’яних поверхонь в інтер’єрі та екстер’єрі.

Призначення: Тонкошарова олійна лазур Lignofix з високим проникаючим ефектом призначена для декоративних покриттів дерев'яних поверхонь в інтер'єрах і екстер'єрах, таких як огорожі, перголи, котеджі, садові меблі, вікна, двері, облицювання балконів і фасадів тощо.

Лазур характеризується відмінним проникненням в волокна деревини, підвищеним водовідштовхуванням, дуже легким відновленням старого покриття та відмінною адгезією. Отримане покриття стійке до атмосферних впливів і УФ-випромінювання в довгостроковій перспективі, не розтріскується і не лущиться. Безбарвний відтінок не підходить для покриття в екстер’єрах, оскільки має слабкий ультрафіолетовий фільтр, внаслідок чого деревина може пошкодитися під сонячним світлом. Безбарвний відтінок лазурі можна використовувати для освітлення інших відтінків.

Продукт схвалений для використання на дитячих іграшках.

Розхід: 10 - 14 кв.м/л – при одноразовому покритті.

Відтінки: Безбарвний, пінія, дуб, махагон, золотий дуб, горіх, венге. Остаточний відтінок залежить від типу і зрізу деревини, а також кількості нанесених шарів! Всі відтінки можуть змішуватися один з одним.

Зовнішній вигляд: Шовковистий мат, декоративно зафарбовує поверхню деревини.

Технічні характеристики:
Густина – 840 кг/куб.м
Вміст нелетучих компонентів – близько 35%

Нанесення: Пензликом.

Підготовка поверхні: Поверхня деревини повинна бути ретельно відшліфована вздовж волокон, суха, чиста, без залишків пилу, наприклад від шліфування, не повинна бути забруднена маслом, силіконовими герметиками тощо. Можливі згустки смоли мають бути видалені промиванням відповідними розчинниками (наприклад, нітророзчинником).

Перед застосуванням лазурі деревину можна обробити одним з біоцидних засобів Lignofix (E-Profi, Stabil, I-Profi). Важливо дотримуватися встановленого розведення концентрату просочувального засобу згідно з інструкцією та правильно просушити оброблену поверхню. Вологість деревини повинна бути максимум 12%, вологість повітря до 80%.

Технологія використання: Перед нанесенням ретельно перемішати, не розбавляти! Покриття наноситься в сталу суху погоду при температурі 10-25°C, рекомендується захищати поверхні під час робіт від інтенсивних прямих сонячних променів до висихання. Лазур наносять пензлем в напрямку волокон. Надлишок фарби, який не просочиться через 10-20 хвилин, слід витерти сухою щіткою. Інтервал між покриттями становить 8-14 годин. Нанесіть 2 шари при застосуванні в інтер'єрі та 3 шари в екстер’єрі, а також захистіть поперечні зрізи деревини від вологи.

Розведення: Засіб постачається в необхідній консистенції, не розбавляти!

Лаки
Бренд Lignofix
Країна Чехія
Призначення Дерево
Тип Всередині та зовні будівлі
Склад Синтетичні масла
Ступінь блиску Напівматовий
Розхід 14 кв.м/л
Упаковка 0,6 л; 2,2 л

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

масло