Гідрофобний засіб REPESIL

Виробник: СТАХЕМА (Чехія)
Модель: 8590738010010

Короткий опис


Водовідштовхуюче покриття для природних та штучних каменів, дахів, всіх типів штукатурок і т.д. – гідрофобний засіб REPESIL. Призначе... Читати далі...

Короткі атрибути


Бренд - Stachema
Країна - Чехія
Склад - На розчиннику
Розхід - 4 кв.м/л
Упаковка - 1 л; 5 л
Преглянути всі атрибути

Доступні варіанти


306.00 грн.

  • Наявність: Є в наявності

  • 5 або більше: 291.00 грн.

Водовідштовхуюче покриття для природних та штучних каменів, дахів, всіх типів штукатурок і т.д. – гідрофобний засіб REPESIL.

Призначення: Гідрофобний засіб REPESIL застосовується як фінішне водовідштовхуюче покриття природних та штучних каменів (скульптур, фасадів, кам'яних споруд), дахів, всіх типів штукатурок і т.д. Не надає блиску поверхні та не змінює зовнішній вигляд матеріалів. Водовідштовхуючий засіб REPESIL призначається для просочення неорганічних поверхонь, щоб перешкодити проникненню води. Дощова вода сприяє забрудненню та руйнуванню будівельних матеріалів, проникаючи в них, заносить з собою нечистоти та поступово насичує їх солями (сульфати, сульфіти). Наростаючі кристали цих солей є причиною втрати будівельними матеріалами своєї міцності та їх поступової ерозії, утворення сольового наносу, брудних плям та загального забруднення. Нанесення засобу REPESIL не підвищує дифузний опір. На всіх нейтральних та лужних матеріалах засіб швидко висихає, водовідштовхуючий ефект настає вже через декілька годин після його нанесення. REPESIL стійкий до температурних змін, ультрафіолетового випромінювання та опадів, а оброблена поверхня не токсична. Засіб освіжає будівельні матеріали, попереджує проникнення води навіть в щілини шириною 0,2 мм, значно продовжує строк служби матеріалів та попереджує забруднення. Не підходить для вологих будівельних матеріалів та матеріалів з вмістом солей.

Розхід: Залежно від типу поверхні, пористості, поглинання оброблюваною поверхнею – 0,2 - 1,0 л/кв.м, середні витрати – 0,3 л/кв.м. При покритті фасаду для підвищення гідрофобних властивостей (нанесення на фасадні фарби) витрати складають приблизно 0,1 л/кв.м. Реальні витрати спочатку необхідно визначити на взірці.

Технічні характеристики:
Густина – 840 кг/куб.м
Сумарний вміст летких органічних сполук – 506 г/л
Вміст активних речовини – приблизно 5%
Вигляд – прозора не в'язка рідина

Підготовка поверхні: Поверхня, що обробляється має бути чистою, знежиреною, сухою. Нові штукатурки мають бути витриманими (мінімум 28 днів). Бруд, пил, нечистоти, неприлягаючі частини та, у випадку необхідності, існуючі покриття, усунути відлущенням, щіткою з металевим ворсом або шліфуванням до міцного шару. Великі щілини усунути вирівнюючою масою. Забруднену поверхню краще промити водою під тиском. Не рекомендується використовувати синтетичні миючі засоби. При обробці поверхонь абразивними засобами рекомендується подальше промивання водою під тиском. Після миття необхідно дати поверхні висохнути 48 годин.

Технологія використання: Водовідштовхуючий засіб REPESIL наноситься валиком, щіткою або розпилювачем – не розбавляти!!! Наносити максимально в два шари (може призвести до утворення блискучих місць). Час висихання залежить від кліматичних умов. Покриття висихає протягом кількох годин, а водовідштовхуючий ефект, при нормальних кліматичних умовах, настає вже через дві години. Після нанесення ще 24 години берегти від дощу. Температурний діапазон застосування матеріалу становить від +5°С до +30°С. Під час роботи поверхню, що обробляється берегти від прямих сонячних променів та до висихання – від дощу. Інструменти після роботи промити розчинником.

Розрідження: Не розбавляти! Засіб поставляється в необхідній консистенції.

Гідрофобізатори
Бренд Stachema
Країна Чехія
Склад На розчиннику
Розхід 4 кв.м/л
Упаковка 1 л; 5 л

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари

на розчиннику