Лак для штучного каменю STONELAK AQUA

Модель: 4820905021551

Короткий опис


Лак на водній основі з легким мокрим ефектом для штучного каменю.      Призначення: Захисний лак STONELAK AQUA для штучного каменю та... Читати далі...

Короткі атрибути


Бренд - Stonelak
Колір - Безбарвний
Країна - Україна
Призначення - Камінь
Тип - Всередині та зовні будівлі
Склад - Акрил-силіконовий
Ступінь блиску - Напівглянцевий
Розхід - 7 кв.м/л
Упаковка - 1 л; 3 л; 5 л
Преглянути всі атрибути

Доступні варіанти


115.00 грн.

  • Наявність: Немає в наявності

Лак на водній основі з легким мокрим ефектом для штучного каменю.

    

Призначення: Захисний лак STONELAK AQUA для штучного каменю та виробів з усіх штучних (мінеральних) матеріалів на водній основі (акрил-силіконовий, гідрофобний) з легким мокрим ефектом використовується для захисту та покращення зовнішнього вигляду штучного каменю (гіпс, бетон та інші сполуки), а також інших виробів з бетону, цегли, клінкера, керамічна плитка, грес та інших штучних (мінеральних) матеріалів.
Захисний лак складається з композиції акрил-силіконових сполук і допоміжних компонентів, що мають здатність проникати в основу, створюючи захисний шар, відпірний на атмосферні частини (дощ, бруд, пара та ін.). Захищає від УФ-випромінювання, покращує зносостійкість поверхні, колір та текстуру, сприяє легкому видаленню забруднень під час вологого прибирання, як ззовні, так і всередині приміщень. Лак не є шкідливим для навколишнього середовища та людей.

Об’єкти застосування: Штучний камінь всередині приміщення (в інтер’єрі), елементи фасадів та огорож (стовпці та цоколі), памятники з крихти та інших штучних матеріалів, облицювання камінів штучними елементами, декори, підлогова плитка, екстер’єрні та ландшафтні вироби з бетону, гіпсу та інших штучних матеріалів, штукатурки і т.д.

Розхід: 6 - 7 кв.м/л при одноразовому нанесенні

Підготовка поверхні: Поверхня повинна бути суха і очищена від висолів, піску, пилу, бруду, будівельних забруднень, а також видалити неміцні ділянки поверхні. Для очищення таких поверхонь використовуйте STONE CLEANER ACIDIC Professional. Для очищення моху, грибків, цвілі підійде STONE CLEANER ANTIfungal. Для чистки масляних, паливних (жирних) забруднень та загальної чистки, використовуйте STONE CLEANER Garage Floor.

Технологія використання: Лак перед застосуванням ретельно перемішати, а також перемішувати під час роботи для рівномірного розподілу силікону та інших елементів. Наносити при температурі не нижче +5˚С і відносній вологості не вище 80%. Лак наносити в гумових рукавичках пензлем, малярною щіткою або пульверизатором (на великих поверхнях), валиком або тампоном. Можна наносити два або три шари лаку, в залежності від щільності і вбираючої здатності поверхні. Камені сланці та кварцити, які мають природній блиск достатньо обробити один раз (для збереження природної текстури). На твердих поверхнях, таких як річковий камінь, камінь андезит або бетон ефект блиску отримується вже після 2 шару лаку. Пісковик, який має здатність вбирати вологу, слід покрити щонайменше два рази, а для отримання блиску нанести третій шар лаку. Другий шар наносити через 5-10 хвилин. Висихання другого шару – 5-10 хвилин, повне 30 хвилин при температурі не нижче +5˚С і відносній вологості 80%. Кожен наступний шар лаку наносити до повного висихання попереднього, по принципу «мокрий по мокрому». Кам’яні поверхні, що піддаються сильному впливу атмосфери або інтенсивному механічному зношенню рекомендується обробляти лаком щороку. Повторну обробку поверхні лаком потрібно проводити через 3-5 роки в залежності від впливу атмосферних факторів. Щоб перевірити поверхню на втрату гідрофобності (попадання вологи в основу) попередньо змочити її водою.

Лаки
Бренд Stonelak
Колір Безбарвний
Країна Україна
Призначення Камінь
Тип Всередині та зовні будівлі
Склад Акрил-силіконовий
Ступінь блиску Напівглянцевий
Розхід 7 кв.м/л
Упаковка 1 л; 3 л; 5 л

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари

водний лак, для штучних матеріалів