Лак для натурального каменю STONELAK AQUA

Модель: 4820905021582

Короткий опис


Лак на водній основі з легким мокрим ефектом для натурального каменю.       Призначення: Захисний лак STONELAK AQUA для натурального ... Читати далі...

Короткі атрибути


Бренд - Stonelak
Колір - Безбарвний
Країна - Україна
Призначення - Камінь
Тип - Всередині та зовні будівлі
Склад - Акрил-силіконовий
Ступінь блиску - Напівглянцевий
Розхід - 7 кв.м/л
Упаковка - 1 л; 3 л; 5 л
Преглянути всі атрибути

Доступні варіанти


123.00 грн.

  • Наявність: Немає в наявності

Лак на водній основі з легким мокрим ефектом для натурального каменю.

    

 
Призначення: Захисний лак STONELAK AQUA для натурального каменю на водній основі (акрил-силіконовий, гідрофобний, протигрибковий) з легким мокрим ефектом, використовується для захисту поверхонь з усіх порід натурального каменю, таких як сланець, кварцит, пісковик, андезит, вапняк, граніт та мармур. Можна обробляти шліфовані, термооброблені та природні колоті поверхні. Не призначений для глазурованих та полірованих матеріалів. Може використовуватись для бетону, цегли, клінкера, штукатурки, штучного каменю.
Захисний лак попереджає ерозію каменю, а також захищає від мохів та грибків, та від УФ-випромінювання, збільшує зносостійкість поверхні. Захищає від попадання вологи, пари, бруду та пилу, підсилює природній колір та текстуру, сприяє легкому видаленню забруднень під час вологого прибирання, як ззовні так і всередині приміщення. Лак не є шкідливим для навколишнього середовища та людей.

Об’єкти застосування: Елементи фасадів та огорож (стовпи та цоколі), пам’ятники, надмогильні плити, настінна та підлогова плитка, облицювання камінів, кам’яні елементи декору приміщень, підвіконня з натурального каменю, екстер’єрні та ландшафтні елементи з каменю.

Розхід: 6 - 7 кв.м/л при одноразовому нанесенні

Підготовка поверхні: Поверхня повинна бути суха і очищена від висолів, піску, пилу, бруду, будівельних забруднень, а також видалити неміцні ділянки поверхні. Для очищення таких поверхонь використовуйте STONE CLEANER ACIDIC Professional. Для очищення моху, грибків, цвілі підійде STONE CLEANER ANTIfungal. Для чистки масляних, паливних (жирних) забруднень та загальної чистки, використовуйте STONE CLEANER Garage Floor.

Технологія використання: Лак перед застосуванням ретельно перемішати, а також перемішувати під час роботи для рівномірного розподілу силікону та інших елементів. Наносити при температурі не нижче +5˚С і відносній вологості не вище 80%. Лак наносити в гумових рукавичках пензлем, малярною щіткою або пульверизатором (на великих поверхнях), валиком або тампоном. Можна наносити два або три шари лаку, в залежності від щільності і вбираючої здатності поверхні. Камені сланці та кварцити, які мають природній блиск достатньо обробити один раз (для збереження природної текстури). На твердих поверхнях, таких як річковий камінь, камінь андезит або бетон ефект блиску отримується вже після 2 шару лаку. Пісковик, який має здатність вбирати вологу, слід покрити щонайменше два рази, а для отримання блиску нанести третій шар лаку. Другий шар наносити через 5-10 хвилин. Висихання другого шару – 5-10 хвилин, повне 30 хвилин при температурі не нижче +5˚С і відносній вологості 80%. Кожен наступний шар лаку наносити до повного висихання попереднього, по принципу «мокрий по мокрому». Кам’яні поверхні, що піддаються сильному впливу атмосфери або інтенсивному механічному зношенню рекомендується обробляти лаком щороку. Повторну обробку поверхні лаком потрібно проводити через 3-5 роки в залежності від впливу атмосферних факторів. Щоб перевірити поверхню на втрату гідрофобності (попадання вологи в основу) попередньо змочити її водою.

Лаки
Бренд Stonelak
Колір Безбарвний
Країна Україна
Призначення Камінь
Тип Всередині та зовні будівлі
Склад Акрил-силіконовий
Ступінь блиску Напівглянцевий
Розхід 7 кв.м/л
Упаковка 1 л; 3 л; 5 л

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари

для натурального каменю, водний лак, для штучних матеріалів