Лак термостійкий STONELAK AQUA TERMO

Модель: 4820905022930

Короткий опис


Термостійкий (+100°С – +450°С) захисний швидковисихаючий акриловий лак на органічній основі.         Призначення: Швидковисих... Читати далі...

Короткі атрибути


Бренд - Stonelak
Колір - Безбарвний
Країна - Україна
Призначення - Камінь
Тип - Всередині та зовні будівлі
Склад - Акриловий
Ступінь блиску - Напівглянцевий
Розхід - 10 кв.м/л
Упаковка - 0,45 л
Преглянути всі атрибути

170.00 грн.

  • Наявність: Немає в наявності

Термостійкий (+100°С – +450°С) захисний швидковисихаючий акриловий лак на органічній основі.

     

 

Призначення: Швидковисихаючий захисний акриловий термостійкий лак на органічній основі STONELAK AQUA TERMO використовується для захисту та декорування усіх порід натурального каменю крім кварцитів та сланців, які мають природній блиск. Також STONELAK AQUA TERMO можна використовувати для бетону, цегли, клінкера, штукатурки, штучного каменю, черепиці з обпаленої глини, тротуарної плитки, бордюрів, плитки (грес). Можна обробляти шліфовані, термооброблені та природні колоті поверхні. Не призначений для полірованих та глазурованих покриттів.

Утворює атмосферостійке покриття з ефектом «мокрого каменю». При нанесенні на пористі поверхні блокує пори та капіляри, зменшує вірогідність утворення тріщин на поверхні, підсилює колір основи і зберігає природну красу поверхні. Використовують, як ззовні, так і в середині приміщення.

Покриття стійке до перепадів температур, атмосферних впливів, дії води, ультрафіолету, лугів, миючих засобів, а також індустріальних та автомобільних масел. Додає поверхні водовідштовхувальні властивості. Легко миється, запобігає появі сольових нальотів, грибків, цвілі. STONELAK AQUA TERMO при висиханні, не шкідливий для навколишнього середовища та людей.

Об'єкти застосування: Поверхні та вироби, які піддаються прямому нагріванню від +100°С до +450°С. Камінні обудови з каменю та штучних матеріалів, мангали, барбекю, топки, печі з шамотної цегли та ін. видів; облицювання камінів, мангалів з каменю, штучного каменю, цегли і т.д., облицювальний матеріал в сауні, джакузі, бані, біля топок. Комини, витяжки, системи коминів з блоків та шамотної труби для зміцнення та захисту від температурного перепаду та проникнення нагарів, сажі, бруду у глибину поверхні.

Розхід: 0,45 л на 4 - 4,5 кв.м при одноразовому нанесенні. Для очищення забрудненої поверхні і предметів використовувати розчинник сольвент.

Підготовка поверхні: Поверхня повинна бути суха і очищена від висолів, піску, пилу, бруду, будівельних забруднень а також видалити неміцні ділянки поверхні. Для очищення таких поверхонь використовуйте STONE CLEANER ACIDIC Professional. Для очищення моху, грибків, цвілі підійде STONE CLEANER ANTIfungal. Для чистки масляних, паливних (жирних) забруднень та загальної чистки, використовуйте STONE CLEANER Garage Floor.

Технологія використання: Лак застосовується як фінішне покриття, не застосовувати як ґрунтувальний засіб. Наносити при температурі не нижче +5°С і відносній вологості 80%. Лак наносити пензлем, малярною щіткою або фарборозпилювачем (на великих поверхнях), валиком, добре втираючи в поверхню, в гумових рукавичках, з використанням засобів індивідуального захисту очей та органів дихання. Можна наносити два або три шари лаку, в залежності від щільності і вбираючій здатності поверхні. Висихання другого шару – 10-20 хвилин, повне 30 хвилин – 1 година при температурі +20°C і відносній вологості 80%. Повторну обробку лаком потрібно проводити через 3-4 роки, в залежності від умов експлуатації поверхні. Щоб перевірити поверхню на втрату гідрофобності (попадання вологи в основу) попередньо змочити її водою. Під час роботи не слід приймати їжу, пити, палити, неприпустиме використання «відкритого» вогню. В закритих приміщеннях організовувати ефективне провітрювання. (Для миття інструменту використовувати розчинник). Матеріал – вогненебезпечний.

Лаки
Бренд Stonelak
Колір Безбарвний
Країна Україна
Призначення Камінь
Тип Всередині та зовні будівлі
Склад Акриловий
Ступінь блиску Напівглянцевий
Розхід 10 кв.м/л
Упаковка 0,45 л

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

для натурального каменю, лак на розчиннику, для штучних матеріалів