Захисний лак STONELAK ORGANIC

Модель: 4820905022299

Короткий опис


Лак для натуральних та штучних матеріалів (захисний, декоративний) з ефектом «мокрий камінь».      Призначення: Захисний (декоративни... Читати далі...

Короткі атрибути


Бренд - Stonelak
Колір - Безбарвний
Країна - Україна
Призначення - Камінь, дерево
Тип - Всередині та зовні будівлі
Склад - Акриловий
Ступінь блиску - Напівглянцевий
Розхід - 7 кв.м/л
Упаковка - 0,85 л; 3 л
Преглянути всі атрибути

Доступні варіанти


160.00 грн.

  • Наявність: Немає в наявності

Лак для натуральних та штучних матеріалів (захисний, декоративний) з ефектом «мокрий камінь».

    

Призначення: Захисний (декоративний) лак для натуральних та штучних матеріалів STONELAK ORGANIC з ефектом «мокрий камінь» (гідрофобний, протигрибковий, противисольний, швидковисихаючий акриловий на органічній основі). Лак призначений для фінішної обробки поверхні, готовий до використання.

Не застосовувати як грунтуючий засіб для підкладки, перед нанесенням інших матеріалів. Використовується для захисту та декоративної обробки усіх видів натуральних та штучних мінеральних поверхонь.

Можна обробляти вироби (облицювальні, тротуарні та ландшафтні):
  • штучні: бетонні, цементні, пінобетонні, гіпсові, вапняні; цегляні, клінкерні, керамічні, з керамограніту та з інших штучних матеріалів;
  • усіх видів виробництва: вібропресовані, литі, шліфовані, пиляні, крім полірованих та глазурованих поверхонь.
  • натуральні (усіх видів каменю з матовою поверхнею), та усі породи дерева;
  • з видами обробки: колоті, пиляні, шліфовані, термооброолені, крім полірованих та глазурованих.
Породи кварцит, сланець та колотий мармур, які мають природний блиск, не рекомендуємо обробляти лаком з «Мокрим ефектом», тому що після обробки приглушується блиск каменю.
Лак утворює фінішне, атмосферостійке, гідрофобне покриття з ефектом «мокрий камінь», «дихаюче», стійке до миючих засобів, забруднень, плям (масла, жиру, воску, палива), вивітрювання, руйнування, ультрафіолетового випромінювання. Лак запобігає появі сольових відкладень, грибків та цвілі, має високу адгезію до будь яких основ на глибоке проникнення.

Об’єкти застосування: Елементи фасадів та огорож (стовпи та цоколі), тераси, пам’ятники, надмогильні плити, настінна та підлогова плитка, облицювання камінів, елементи декору приміщень, камінні обудови, підвіконня та сходи, екстер’єрні та ландшафтні елементи.

Розхід: 6 - 7 кв.м/л при одноразовому нанесенні

Підготовка поверхні: Поверхня повинна бути суха і очищена від висолів, піску, пилу, бруду, будівельних забруднень а також видалити неміцні ділянки поверхні. Для очищення таких поверхонь використовуйте STONE CLEANER ACIDIC Professional. Для очищення моху, грибків, цвілі підійде STONE CLEANER ANTIfungal. Для чистки масляних, паливних (жирних) забруднень та загальної чистки, використовуйте STONE CLEANER Garage Floor.

Технологія використання: Лак застосовується як фінішне покриття, не застосовувати як грунтуючий засіб. Наносити при температурі не нижче +5°С і відносній вологості не вище 80%. Лак наносити пензлем, малярною щіткою або фарборозпилювачем (на великих поверхнях), валиком, добре втираючи в поверхню, в гумових рукавичках, з використанням засобів індивідуального захисту очей та органів дихання. Наносити пропитку необхідно на чисту, суху і охолоджену поверхню (роботи проводити у прохолодних період доби, не рекомендується покривати поверхні нагріті понад +25°С). Можна наносити один або два шари лаку, в залежності від щільності і вбираючій здатності поверхні. Висихання  другого шару 0,5 - 1 година, повне – 1-2 години при температурі +20°С і відносній вологості 80%. Поверхню, що піддається сильному впливу атмосфери або інтенсивному механічному зношенню, рекомендується обробляти лаком 1 раз на 2 роки. Повторну обробку лаком потрібно проводити в залежності від впливу атмосферних факторів. Щоб перевірити поверхню на втрату гідрофобності (попадання вологи в основу) попередньо змочити її водою. Матеріал – вогненебезпечний.

Лаки
Бренд Stonelak
Колір Безбарвний
Країна Україна
Призначення Камінь, дерево
Тип Всередині та зовні будівлі
Склад Акриловий
Ступінь блиску Напівглянцевий
Розхід 7 кв.м/л
Упаковка 0,85 л; 3 л

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари

для натурального каменю, лак на розчиннику, для штучних матеріалів