Протигрибковий очищувач STONE CLEANER ANTIfungal

Модель: 4820905022411

Короткий опис


Розчин для знищення пліснявих грибків, лишайників, синьо-зелених водоростей, і т.п.  Призначення: STONE CLEANER ANTIfungal це водний розчин... Читати далі...

Короткі атрибути


Бренд - Stonelak
Країна - Україна
Тип - Всередині та зовні будівлі
Розхід - 5 кв.м/л
Упаковка - 0,5 л; 2 л
Преглянути всі атрибути

Доступні варіанти


42.00 грн.

 • Наявність: Немає в наявності

Розчин для знищення пліснявих грибків, лишайників, синьо-зелених водоростей, і т.п.

  

Призначення: STONE CLEANER ANTIfungal це водний розчин біологічно-активних речовин бактерицидної і антибактеріальної дії з додаванням допоміжних інтенсифікуючих субстанцій, який призначений для швидкого знищення і запобігання розвитку пліснявих грибків, лишайників, синьо-зелених водоростей, і т.п. Він знищує хвороботворні мікроорганізми та їх спори, тим самим, утворює дію загального оздоровлення мікроклімату в приміщенні.

Засіб (у великій тарі) рекомендуємо додавати в будівельні розчини (гіпсові, цементно-вапняні) для підвищення їх стійкості до біологічних ушкоджень.

STONE CLEANER ANTIfungal очищує поверхні натурального каменю, з різним видом обробки (шліфовані, термооброблені та природні колоті, поліровані та глазуровані) та поверхні штучного каменю, цегли, керамічної плитки і (грес), клінкеру, бетонних та гіпсових сполук та інших мінеральних (штучних і натуральних) матеріалів.

Об’єкти застосування: для обробки фасадів, тротуарів, пам’ятників, мангалів, камінів, сходової клітки, екстер’єрних та інтер’єрних елементів і цоколів будівель, стін і стель, особливо у вологих, погано провітрюваних, приміщеннях. Неагресивний по відношенню до металевих поверхонь.

Властивості та призначення засобу:
 • сильна біоцидна дія;
 • глибоке проникнення в основу;
 • зручний у використанні;
 • висока ефективність;
 • для внутрішніх і зовнішніх робіт.
Розхід: 0,2 – 0,3 л/кв.м

Технічні характеристики:
Склад – водний розчин біологічно активних речовин
Зовнішній вигляд – прозорий
Сумісність – поєднують з цементом, гіпсом, крейдою, вапном.
Час висихання – 1-2 години

Технологія використання: Оброблювана поверхня має бути сухою і добре вбирати рідину. Заздалегідь механічно видалити поверхневий наліт. Очистити поверхню від бруду і пилу. При обробці поверхні, ураженої пліснявим грибком, її треба вимити. При необхідності видаливши наліт плісняви шпателем і (чи) жорсткою щіткою, добре просушити. На сильно уражених поверхнях допускається обробка засобами, які містять хлор, після чого поверхню необхідно ретельно промити чистою водою і дати висохнути. Перед застосуванням засобу важливо визначити і усунути причину появи біологічного ураження (наприклад, систематичне попадання вологи в конструкції або недостатня вентиляція). Засіб наносити розпилювачем, при цьому рідина повинна повністю увібратися в поверхню. При приготуванні будівельних розчинів допускається розводити їх STONE CLEANER ANTIfungal (велика тара) замість води, в пропорції, що не перевищує 25% засобів. Температурний діапазон застосування матеріалу становить від +5°С до +40°С. Після висихання обов’язково обробити проти повторної появи забруднень, висолів – захисними лаками STONELAK:
 • STONELAK AQUA (для натурального каменю);
 • STONELAK AQUA (для штучного каменю);
 • STONELAK ORGANIC;
 • STONELAK ORGANIC (з глітерами);
 • STONELAK ORGANIK TERMO
та гідрофобізуючими пропитками STONEIMPREGNAT:
 • STONEIMPREGNAT AQVA STOP;
 • STONEIMPREGNAT AQVA STOP з легким «мокрим ефектом»
Застереження: Не змішувати з ґрунтовками, фарбами, шпаклівками і штукатурками, що містять полімерні дисперсії. Дотримуватися заходів безпеки.

Гідрофобізатори
Бренд Stonelak
Країна Україна
Тип Всередині та зовні будівлі
Розхід 5 кв.м/л
Упаковка 0,5 л; 2 л

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре