Політика приватності


Персональні дані


Оформляючи Замовлення на сайті budnavigator.com (в подальшому «БудНавігатор») Користувач дає свою згоду Адміністрації на збір і обробку (накопичення, зберігання, адаптування, поновлення, використання, поширення, знеособлення і знищення) вказаних ним даних, а саме: прізвище, ім'я, по батькові, електронна пошта, телефон, адреса, з метою забезпечення реалізації відносин купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері реклами і маркетингових досліджень, а також дає свою згоду на передачу (поширення) його даних ТОВ «НОВА ПОШТА» (ЄДРПОУ 31316718), іншим транспортно-експедиторських і кур'єрським організаціям, і іншим третім особам (без обмеження) на розсуд Адміністрації БудНавігатора. Дане положення діє без обмеження строку дії.

Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо і добровільно надана Користувачем.


Розсилки та інформаційні повідомлення


Розсилки і інформаційні повідомлення направляються на адреси електронної пошти Користувачів, які купували товар в інтернет-магазині БудНавігатор. Підстава для отримання розсилки та/або інформаційного повідомлення є адреса електронної пошти, яку Користувач за власною ініціативою повідомив при оформленні замовлення в інтернет-магазині БудНавігатор, або у випадку самостійної підписки на отримання розсилки та інформаційних повідомлень на вищевказаному сайті.

Зазначені розсилки містять інформацію про майбутні акції з продажу товарів, розіграшах, знижки, спеціальні пропозиції та інших заходах для клієнтів, і здійснюються нерегулярно, але не частіше ніж один раз на тиждень.

Служба підтримки клієнтів:
Телефони: (097) 075-28-73, (095) 492-21-54.
Електронна пошта: budnavigator@gmail.com