Пропитка Засіб від Плісняви і Грибка + Антижук | ЛІКУВАЛЬНИЙ СуперКонцентрат Lignofix-TOP

Виробник: СТАХЕМА (Чехія)
Модель: 8595039303656
Топ

Короткий опис


Для знищення шашеля, грибка, цвілі - ліквідації всіх можливих біологічних уражень використовується антисептик Lignofix ТОР - висококонцентр... Читати далі...

Короткі атрибути


Бренд - Lignofix
Країна - Чехія
Призначення - Знищення комах-шкідників, грибка, плісняви та захист деревини
Тип - Всередині та зовні будівлі
Розхід - 100 кв.м/л
Упаковка - 0,5 л; 1 л
Колір - Безбарвний
Преглянути всі атрибути

1491.00 грн.

  • Наявність: Є в наявності

  • 5 або більше: 1417.00 грн.

Для знищення шашеля, грибка, цвілі - ліквідації всіх можливих біологічних уражень використовується антисептик Lignofix ТОР - висококонцентрований засіб широкого спектру дії з двома регуляторами росту комах, призначений для обробки вже ураженого комахами-шкідниками дерева з подальшим захистом від дереворуйнівних комах та грибків, деревозабарвлюючих грибків і плісняви. Не ушкоджує гідроізоляційну диффузную плівку при контакті з нею.

Призначення: Високоефективний засіб з профілактичною і ліквідуючою дією проти дереворуйнівних комах (наприклад, жуків-точильників, вусачів, шашеля) і яскраво вираженим профілактичним ефектом від дереворуйнівних і деревозабарвлюючих грибків і плісняви. Призначений для поверхневого просочення нової і старої деревини в інтер'єрах і в екстер'єрах без прямого тривалого контакту деревини з землею. Препарат має найвищу стійкість до вимивання дощовою водою, що робить ефективним його застосування в екстер'єрах. Ідеальний довгостроковий захист нової і старої деревини.

Розхід: 1 кг концентрату антисептика розведеного 1:19 водою або спиртом достатньо для обробки до 100 кв.м поверхні деревини, в залежності від ступеня ураження.

Термін дії захисту: В інтер'єрі - протягом всього терміну експлуатації будівлі, в екстер'єрі - рекомендується контроль через 10 років.

Відтінки: Безбарвний.

Нанесення: Розпиленням, нанесення пензлем або валиком, змочування.

Інструкція по застосуванню: Розбавити концентрат водою, як це зазначено в таблиці, і наносити розчин на ретельно очищену поверхню деревини (без старої фарби, пилу і бруду). Уражену дереворуйнівними грибками частину деревини видалити, включаючи не менше 0,5 м здорової деревини від краю помітного ураження та замінити її новою. Коли уражена дереворуйнівним грибком ділянка повністю не може бути замінена, проведіть її санацію: видаліть верхню уражену частину деревини механічним способом (сокирою, рубанком) до здорової деревини. По всій площі ураження, включаючи 0,5 м в сторони від центру місця ураження, з інтервалами 8 см висвердлите отвори діаметром 3-4 мм на глибину до 3/4 товщини деревини, що обробляється, в зроблені отвори шприцем введіть розчин антисептика, після всмоктування розчину ін'єкції повторіть. Якщо деревина вже уражена дереворуйнівними комахами, введіть розчин шприцом в наявні видимі порожнини, утворені личинками жуків-деревоточців. Крім того, так як личинки прогризають свої довгі ходи вздовж колоди або бруса, до фази перетворення в лялечку не виходячи до поверхневих шарів, необхідно забезпечити поперечні заслони, просочені препаратом - бар'єри. З цією метою поперек дерев'яного елемента тонким (діаметром 3-4 мм) довгим свердлом просвердліть ряд ненаскрізних отворів глибиною 3/4 його товщини відстань між отворами 4-5 см. Якщо отвори свердлимо не зверху, а збоку дерев'яного елемента то свердлимо з нахилом (30-400) для запобігання витікання введеного в деревину розчину. На відстані 50 см робимо такий же ряд отворів і так повторюємо через кожні 50 см. У зроблені отвори введіть шприцом розчин препарату. Після всмоктування розчину повторіть процедуру спринцювання ще 1-2 рази.

Таким чином, ви отримаєте поперечні непрохідні личинкою перепони, які надійно захистять ваш матеріал від подальшого руйнування. Після закінчення спринцювання, в разі потреби, закрийте всі отвори герметиком для деревини за допомогою шпателя і обробіть всю поверхню враженої деревини розчином антисептика за допомогою кисті або розпилювача. Також рекомендується обробити даним препаратом здорову (неуражену комахами-шкідниками) деревину, яка безпосередньо контактує з оброблюваною вами деревиною. Детально ознайомитись з технологією застосування матеріалів лінійки Lignofix ви можете за цим посиланням.

Антисептики
Бренд Lignofix
Країна Чехія
Призначення Знищення комах-шкідників, грибка, плісняви та захист деревини
Тип Всередині та зовні будівлі
Розхід 100 кв.м/л
Упаковка 0,5 л; 1 л
Колір Безбарвний

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари

АнтиПліснява АнтиЖук АнтиГрибок в Дереві |Засіб - ЛІКУВАЛЬНИЙ Супер Концентрат