Антижук Пропитка Lignofix I-Profi концентрат | Анти шашель

Вивести Шашель - Жучків - Короїдів в Деревині: Засіб

Виробник: СТАХЕМА (Чехія)
Модель: 8595039302918

Короткий опис


Антижук - Антишашель: Для знищення шашеля, короїда та інших комах-шкідників деревини використовується антисептик Lignofix I-Profi концентрат - сучасний концентрований засіб з двома регуляторами росту комах... Читати далі...

Короткі атрибути


Бренд - Lignofix
Країна - Чехія
Призначення - Знищення комах-шкідників та захист деревини
Тип - Всередині будівлі
Розхід - 30 кв.м/л
Упаковка - 0,5 л; 1 л
Колір - Безбарвний, зелений
Преглянути всі атрибути

Доступні варіанти


373.00 грн.

  • Наявність: Є в наявності

  • 5 або більше: 190.00 грн.

Антижук - Антишашель: Для знищення шашеля, короїда та інших комах-шкідників деревини використовується антисептик Lignofix I-Profi концентрат - сучасний концентрований засіб з двома регуляторами росту комах, призначений для професійної обробки вже ураженого комахами-шкідниками (шашіль, короїд і т.п.) дерева з подальшим профілактичним захистом від них. Не пошкоджує гідроізоляційну дифузну плівку при контакті з нею.


            


Призначення: Концентрований сучасний засіб на водній основі з яскраво вираженою ліквідуючою дією на дереворуйнівних комах (шашіль, короїд і т.п.) і властивістю високоефективного профілактичного захисту деревини від ураження комахами. Призначено для боротьби з дереворуйнівними комахами (наприклад: шашелем, жуками-точильниками, усачами і т.п.) в уже ураженій деревині, а також для профілактичної обробки деревини від впливу комах в інтер'єрах і в екстер'єрах без прямого тривалого контакту з землею. Висока ефективність препарату досягається за рахунок вмісту в ньому регуляторів росту комах, які ефективно знищують комах на всіх стадіях розвитку (яйця, личинки, дорослі комахи) і забезпечують тривалий захист обробленої деревини від подальшого ураження.

Розхід: 1 кг концентрату антисептика розведеного 1:4 водою достатньо для обробки до 30 кв.м поверхні деревини, в залежності від ступеня ураження.

Термін дії захисту: В інтер'єрі - протягом всього терміну експлуатації будівлі, в екстер'єрі - рекомендується контроль через 10 років.

Відтінки: Безбарвний, зелений.

Нанесення: Розпиленням, нанесення пензлем або валиком, змочування.

Інструкція по застосуванню: Для обробки деревини розведіть концентрат водою в співвідношенні 1: 4, застосовуйте розчин методом фарбування, розпилення, занурення або змочування на ретельно очищену поверхню деревини. Рекомендується 1-2 разова обробка поверхні деревини. В екстер'єрах після захисного просочення препаратом поверхню деревини бажано пофарбувати (покрити лаком) для запобігання утворенню тріщин. Перед використанням покриваючих лаків, лазурей слід дати можливість обробленим препаратом поверхням просохнути протягом 3 діб. Якщо деревина вже уражена дереворуйнівними комахами, введіть розчин шприцом в наявні видимі порожнини, утворені личинками жуків-деревоточців. Крім того, так як личинки прогризають свої довгі ходи вздовж колоди або бруса, до фази перетворення в лялечку не виходячи до поверхневих шарів, необхідно забезпечити поперечні заслони, просочені препаратом - бар'єри. З цією метою поперек дерев'яного елемента тонким (діаметром 3-4 мм) довгим свердлом просвердліть ряд ненаскрізних отворів глибиною 3/4 його товщини відстань між отворами 4-5 см. Якщо отвори свердлимо не зверху, а збоку дерев'яного елемента то свердлимо з нахилом (30-400) для запобігання витікання введеного в деревину розчину. На відстані 50 см робимо такий же ряд отворів і так повторюємо через кожні 50 см. У зроблені отвори введіть шприцом розчин препарату. Після всмоктування розчину повторіть процедуру спринцювання ще 1-2 рази.


Таким чином, ви отримаєте поперечні непрохідні личинкою перепони, які надійно захистять ваш матеріал від подальшого руйнування. Після закінчення спринцювання, в разі потреби, закрийте всі отвори герметиком для деревини за допомогою шпателя і обробіть всю поверхню враженої деревини розчином антисептика за допомогою кисті або розпилювача. Також рекомендується обробити даним препаратом здорову (неуражену комахами-шкідниками) деревину, яка безпосередньо контактує з оброблюваною вами деревиною. Детально ознайомитись з технологією застосування матеріалів лінійки Lignofix ви можете за цим посиланням.

ВІДЕООГЛЯД


Антисептики
Бренд Lignofix
Країна Чехія
Призначення Знищення комах-шкідників та захист деревини
Тип Всередині будівлі
Розхід 30 кв.м/л
Упаковка 0,5 л; 1 л
Колір Безбарвний, зелений

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари

Антижук, Антишашель, жук короїд, вивести короїда, засіб від короїда