Антижук Антишашель Lignofix I-Profi концентрат | Пропитка дерева

Виробник: СТАХЕМА (Чехія)
Модель: 8595039302918
Топ

Короткий опис


“Антижук” - “Антишашель” – “Вивести короїдів”: Чеський Засіб Концентрат – Lignofix I-Profi Експерт: Ефективно, Економічно, Безпечно | Лікв... Читати далі...

Короткі атрибути


Бренд - Lignofix
Країна - Чехія
Призначення - Знищення комах-шкідників та захист деревини
Тип - Всередині будівлі
Розхід - 30 кв.м/л
Упаковка - 0,5 л; 1 л
Колір - Безбарвний, зелений
Преглянути всі атрибути

Доступні варіанти


544.00 грн.

  • Наявність: Є в наявності

  • 5 або більше: 517.00 грн.

“Антижук” - “Антишашель” – “Вивести короїдів”: Чеський Засіб Концентрат – Lignofix I-Profi

Експерт: Ефективно, Економічно, Безпечно | Ліквідація Шкідників Назавжди

Для знищення шашеля, короїда та інших комах-шкідників деревини використовується антисептик Lignofix I-Profi концентрат - сучасний концентрований засіб з двома регуляторами росту комах, призначений для професійної обробки вже ураженого комахами-шкідниками (шашіль, короїд і т.п.) дерева з подальшим профілактичним захистом від них. Не пошкоджує гідроізоляційну дифузну плівку при контакті з нею.

Призначення: Концентрований сучасний засіб на водній основі з яскраво вираженою ліквідуючою дією на дереворуйнівних комах (шашіль, короїд і т.п.) і властивістю високоефективного профілактичного захисту деревини від ураження комахами. Призначено для боротьби з дереворуйнівними комахами (наприклад: шашелем, жуками-точильниками, усачами і т.п.) в уже ураженій деревині, а також для профілактичної обробки деревини від впливу комах в інтер'єрах і в екстер'єрах без прямого тривалого контакту з землею. Висока ефективність препарату досягається за рахунок вмісту в ньому регуляторів росту комах, які ефективно знищують комах на всіх стадіях розвитку (яйця, личинки, дорослі комахи) і забезпечують тривалий захист обробленої деревини від подальшого ураження.

Розхід: 1 кг концентрату антисептика розведеного 1:4 водою достатньо для обробки до 30 кв.м поверхні деревини, в залежності від ступеня ураження.
Термін дії захисту: В інтер'єрі - протягом всього терміну експлуатації будівлі, в екстер'єрі - рекомендується контроль через 10 років.
Відтінки: Безбарвний, зелений.
Нанесення: Розпиленням, нанесення пензлем або валиком, змочування.
Інструкція по застосуванню: Для обробки деревини розведіть концентрат водою в співвідношенні 1: 4, застосовуйте розчин методом фарбування, розпилення, занурення або змочування на ретельно очищену поверхню деревини. Рекомендується 1-2 разова обробка поверхні деревини. В екстер'єрах після захисного просочення препаратом поверхню деревини бажано пофарбувати (покрити лаком) для запобігання утворенню тріщин. Перед використанням покриваючих лаків, лазурей слід дати можливість обробленим препаратом поверхням просохнути протягом 3 діб. Якщо деревина вже уражена дереворуйнівними комахами, введіть розчин шприцом в наявні видимі порожнини, утворені личинками жуків-деревоточців. Крім того, так як личинки прогризають свої довгі ходи вздовж колоди або бруса, до фази перетворення в лялечку не виходячи до поверхневих шарів, необхідно забезпечити поперечні заслони, просочені препаратом - бар'єри. З цією метою поперек дерев'яного елемента тонким (діаметром 3-4 мм) довгим свердлом просвердліть ряд ненаскрізних отворів глибиною 3/4 його товщини відстань між отворами 4-5 см. Якщо отвори свердлимо не зверху, а збоку дерев'яного елемента то свердлимо з нахилом (30-400) для запобігання витікання введеного в деревину розчину. На відстані 50 см робимо такий же ряд отворів і так повторюємо через кожні 50 см. У зроблені отвори введіть шприцом розчин препарату. Після всмоктування розчину повторіть процедуру спринцювання ще 1-2 рази.

Таким чином, ви отримаєте поперечні непрохідні личинкою перепони, які надійно захистять ваш матеріал від подальшого руйнування. Після закінчення спринцювання, в разі потреби, закрийте всі отвори герметиком для деревини за допомогою шпателя і обробіть всю поверхню враженої деревини розчином антисептика за допомогою кисті або розпилювача. Також рекомендується обробити даним препаратом здорову (неуражену комахами-шкідниками) деревину, яка безпосередньо контактує з оброблюваною вами деревиною. Детально ознайомитись з технологією застосування матеріалів лінійки Lignofix ви можете за цим посиланням.

ВІДЕООГЛЯД – LIGNOFIX I-PROFI концентрат

ВІДЕО: Lignofix – КОМПЛЕКСНА ЛІНІЙКА СПЕЦІАЛЬНИХ ПРЕПАРАТІВ

– ДЛЯ ПРОФІЛАКТИЧНОГО ЗАХИСТУ ДЕРЕВИНИ / ДЛЯ ЛІКВІДАЦІЇ УРАЖЕНЬ

Антисептики
Бренд Lignofix
Країна Чехія
Призначення Знищення комах-шкідників та захист деревини
Тип Всередині будівлі
Розхід 30 кв.м/л
Упаковка 0,5 л; 1 л
Колір Безбарвний, зелений
Олег Вже Купив
17/04/2020
Купил для дачи. Обработка стропил и доски пола. После обработки приехал на дачу весной (карантин 2020 :- )). Нашел очень много мертывых жуков под обработанными стропилами и досками. Очень много! Фотки попросили - скинул. За средство - спасибо. Рекомендую
Переваги: Средство работает, жука убивает
Іван
09/03/2020
Продавці самі роблять відгуки...хоть би дату міняли...
Відповідь адміністратора: Шановний відвідувач нашого магазину!
Дуже дякуємо Вам за те, що Ви ретельно вивчаєте продукт і відгуки про нього! Ви свідомий покупець, і з такими як Ви - нам набагато легше і цікавіше працювати!
Також, це говорить про те, що Ви вже маєте досвід і знаєте - як працює "кухня" багатьох, не завжди чесних продавців.
З свого боку, абсолютно прямо і чесно можемо Вам заявити - на нашому сайті відгуки АБСОЛЮТНО ОРИГІНАЛЬНІ І РЕАЛЬНІ.
Якби ми самі писали відгуки, їх було б набагато більше.
Правдою є те, що люди ОСОБЛИВО З ПОЗИТИВНИМ ДОСВІДОМ ЗАСТОСУВАННЯ продукту - НЕ ЛИШАЮТЬ ВІДГУКИ.
Вони всім задоволені і не вважають потрібним про це щось розповідати.
Ми, з свого боку, проводимо акції, робимо знижки і в окремих випадках, коли багато консультуємо - ПРОСИМО ЛИШИТИ ВІДГУК про застосування продукту, про особисті враження і т.д.
Таким чином - декілька відгуків про продукт люди лишили і ми їм вдячні за це!
Якщо ж 2 клієнта лишили відгук в один і той же день - не бачимо в цьому проблеми.
Ми і в подальшому будемо вдячні людям за їх думку, запитання і враження.
Ми будемо вдячні і Вам, якщо Ви купите наш продукт і пришлете нам фото його застосування - ми це опублікуємо на нашому сайті.
Багато хто з відвідувачів буде Вам це вдячний!
А від нас - буде Вам кешбек за покупку і за відгук :-)
З повагою, БУДНАВІГАТОР
Виталий Вже Купив
10/01/2020
Перебрал и перепробовал несколько вариантов антижуков, перечитал кучу текста. Что могу сказать. Из всего что пробовал это оптимальный вариант. Объясню почему. У других или не концентрат и тогда цена космос ( я брал для крыши и перекрытий - большая площадь) ИЛИ реально не работает или плохо работает. По крайней мере у меня так получилось. Я все делал по рекомендациям и отвечаю за то что говорю. Парни попросили написать отзыв про продукт и не ругать конкурентов. Я бы тут конечно написал . Указывать не буду но точно столкнулся с тем что вроде не дорого предлагают, зуб дают что средство бомба, а результат говно. Нет результата! А этот материал точно работает, вот точно! Поэтому рекомендую. Особенно если большой объект крыша , балки брус или подобное.короче можно смело брать. Советую. Отдельное спасибо за образец продукта и детальные объяснения по тому как с ним работать. С уважением Виталий, Киев
Переваги: Точно работает, парням респект
Недоліки: У меня пошло больше чем по расчёту процентов на 15-20. Но это такое. Индивидуально
Евгений Вже Купив
29/05/2019
Раньше пробовал другой яд от шашеля, насверлил дырок немеряно, не помогло. Потом попробовал этот, шпринцевал 2 раза, бинго! Я их победил, спасибо Буднавигатору. Спасибо Логнофиксу, название смешное, но главное работает. Берите не пожалеете.
Ігор Вже Купив
29/05/2019
Щоб спасти балки перекриття гаража, вирішив спробувати даний товар. Обробив балки як написано в інтрукції із сверлінням отворів. Результатом здоволений. Навіть не чути як личинки гризуть дерево.
Переваги: не виявив
Недоліки: препаратом задоволений

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари

Антижук, Антишашель, жук короїд, вивести короїда, засіб від короїда