Пропитка (антижук, антипліснява) Lignofix TOP-Profi

Виробник: СТАХЕМА (Чехія)
Модель: 8595039303496
Топ

Короткий опис


Для знищення шашеля, грибка, цвілі - ліквідації всіх можливих біологічних уражень використовується антисептик Lignofix ТОР-Profi - концентр... Читати далі...

Короткі атрибути


Бренд - Lignofix
Країна - Чехія
Призначення - Знищення комах-шкідників, грибка, плісняви та захист деревини
Тип - Всередині будівлі
Розхід - 25 кв.м/л
Упаковка - 0,5 л
Колір - Безбарвний
Преглянути всі атрибути

418.00 грн.

  • Наявність: Є в наявності

  • 5 або більше: 398.00 грн.

Для знищення шашеля, грибка, цвілі - ліквідації всіх можливих біологічних уражень використовується антисептик Lignofix ТОР-Profi - концентрований засіб широкого спектра дії з двома регуляторами росту комах, призначене для обробки вже ураженого комахами-шкідниками дерева з подальшим його профілактичним захистом від грибків, цвілі і комах-шкідників. Не ушкоджує гідроізоляційну диффузну плівку при контакті з нею.

Призначення: Концентрований сучасний засіб з ліквідуючою і профілактичною дією від дереворуйнівних комах (наприклад, жуків-точильників, вусачів, шашеля), профілактичною дією від дереворуйнівних та деревозабарвлюючих грибків (наприклад, будинкового грибка, сухої гнилі, синяви) і цвілі. Призначено для поверхневого просочення деревини в інтер'єрі (наприклад, конструкції даху, кроквяних ферм, підлогу) і на відкритому повітрі без прямого і постійного контакту з землею (наприклад, зовнішнього облицювання, паркани, дерев'яних конструкцій). Засіб не можна використовувати для обробки деревини яка має прямий контакт з харчовими продуктами, кормами, питною водою або для обробки деревини що використовується для виробництва дитячих меблів та іграшок.

Розхід: 1 кг концентрату антисептика розведеного 1:4 водою достатньо для обробки до 25 кв.м поверхні деревини, в залежності від ступеня ураження.

Термін дії захисту: В інтер'єрі - протягом всього терміну експлуатації будівлі, в екстер'єрі - рекомендується контроль через 10 років.

Відтінки: Безбарвний.

Нанесення: Розпиленням, нанесення пензлем або валиком, змочування.

Інструкція по застосуванню: Розбавити концентрат водою, як це зазначено в таблиці, і наносити розчин на ретельно очищену поверхню деревини (без старої фарби, пилу і бруду). Уражену дереворазрушающими грибками частину деревини видалити, включаючи не менше 0,5 м здорової деревини від краю помітного ураження та замінити її новою. Коли уражена дереворуйнівним грибком ділянка повністю не може бути замінена, проведіть її санацію: видаліть верхню уражену частину деревини механічним способом (сокирою, рубанком) до здорової деревини. По всій площі ураження, включаючи 0,5 м в сторони від центру місця ураження, з інтервалами 8 см висвердлите отвори діаметром 3-4 мм на глибину до 3/4 товщини деревини, що обробляється , в зроблені отвори шприцем введіть розчин антисептика, після всмоктування розчину ін'єкції повторіть. Якщо деревина вже уражена дереворуйнівними комахами, введіть розчин шприцом в наявні видимі порожнини, утворені личинками жуків-деревоточців. Крім того, так як личинки прогризають свої довгі ходи вздовж колоди або бруса, до фази перетворення в лялечку не виходячи до поверхневих шарів, необхідно забезпечити поперечні заслони, просочені препаратом - бар'єри. З цією метою поперек дерев'яного елемента тонким (діаметром 3-4 мм) довгим свердлом просвердліть ряд ненаскрізних отворів глибиною 3/4 його товщини відстань між отворами 4-5 см. Якщо отвори свердлимо не зверху, а збоку дерев'яного елемента то свердлимо з нахилом (30-400) для запобігання витікання введеного в деревину розчину. На відстані 50 см робимо такий же ряд отворів і так повторюємо через кожні 50 см. У зроблені отвори введіть шприцом розчин препарату. Після всмоктування розчину повторіть процедуру спринцювання ще 1-2 рази.

Таким чином, ви отримаєте поперечні непрохідні личинкою перепони, які надійно захистять ваш матеріал від подальшого руйнування. Після закінчення спринцювання, в разі потреби, закрийте всі отвори герметиком для деревини за допомогою шпателя і обробіть всю поверхню враженої деревини розчином антисептика за допомогою кисті або розпилювача. Також рекомендується обробити даним препаратом здорову (неуражену комахами-шкідниками) деревину, яка безпосередньо контактує з оброблюваною вами деревиною. Детально ознайомитись з технологією застосування матеріалів лінійки Lignofix ви можете за цим посиланням.
Антисептики
Бренд Lignofix
Країна Чехія
Призначення Знищення комах-шкідників, грибка, плісняви та захист деревини
Тип Всередині будівлі
Розхід 25 кв.м/л
Упаковка 0,5 л
Колір Безбарвний

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари

Знищення комах-шкідників, видалення плісняви та грибка