Пропитка для деревини конструкцій Lignofix P

Виробник: СТАХЕМА (Чехія)
Модель: 8595039307692
Топ

Короткий опис


Для захисту дахової і конструкційної деревини від комах-шкідників, грибків, цвілі використовується антисептик Lignofix P - концентрований з... Читати далі...

Короткі атрибути


Бренд - Lignofix
Країна - Чехія
Призначення - Захист деревини
Тип - Всередині будівлі
Розхід - 50 кв.м/л
Упаковка - 1 л; 5 л
Колір - Зелений, коричневий
Преглянути всі атрибути

Доступні варіанти


209.00 грн.

  • Наявність: Є в наявності

  • 5 або більше: 199.00 грн.

Для захисту дахової і конструкційної деревини від комах-шкідників, грибків, цвілі використовується антисептик Lignofix P - концентрований засіб, призначений для поверхневої профілактичної обробки нового неушкодженого дерева (в першу чергу покрівлі, дерев'яних будівельних елементів і дерев'яних конструкцій), в інтер'єрі та екстер'єрі з метою їх захисту від дереворуйнівних комах (наприклад, жуків точильників, вусачів, шашеля), дереворуйнівних грибків (наприклад, будинкового грибка) і цвілі на весь термін експлуатації будівлі.

Призначення: Lignofix P це концентрований засіб на водній основі з профілактичною дією проти дереворуйнівних комах, дереворуйнівних грибків та плісняви. Призначений для поверхневого просочення нової деревини, що використовується в інтер'єрах і екстер'єрах без прямого тривалого контакту з землею з метою профілактичного захисту деревини від дереворуйнівних комах (наприклад, жуків-точильників, вусачів, шашеля), дереворуйнівних грибків (наприклад, будинкового грибка) і цвілі, а також для захисту кладки та штукатурки від проростання дереворуйнівних грибків.

Розхід: 1 кг концентрату антисептика розведеного 1:9 водою достатньо для обробки до 50 кв.м поверхні деревини.

Термін дії захисту: В інтер'єрі - протягом всього терміну експлуатації будівлі.

Відтінки: Зелений, коричневий.

Нанесення: Розпиленням, нанесення пензлем або валиком, змочування.

Інструкція по застосуванню: Концентрат розбавити водою, як це зазначено в таблиці. Поверхню оброблюваної деревини ретельно очистити від кори, лика, пилу і бруду. Розчин наносити методом розпилення, фарбування або занурення. В ході монтажу пиломатеріалів не забудьте додатково обробити поверхні зрізів! Уражену дереворуйнівними грибками частину деревини видалити, включаючи не менше 0,5 м здорової деревини від краю помітного ураження та замінити її новою. У разі ураження кладки, видалити штукатурку, ретельно очистіть від спор, кладку обпаліть пальником і для профілактики обробіть засобом.
Детально ознайомитись з технологією застосування матеріалів лінійки Lignofix ви можете за цим посиланням .

ВІДЕООГЛЯД

Антисептики
Бренд Lignofix
Країна Чехія
Призначення Захист деревини
Тип Всередині будівлі
Розхід 50 кв.м/л
Упаковка 1 л; 5 л
Колір Зелений, коричневий
Андрей Вже Купив
12/04/2020
Купил коричневый концентрат. Эту пропитку посоветовали строители. Наносили ручным пульвером. Получилось все норм. Но не хватило и докупал. Мой совет строителям когда разбавляете концентрат и наливаете из канистры 5л - наливайте сначала в 1 л бутылку. Мои наливали на глазок сразу в пульвер . Думаю что поэтому пошло больше. Хотя я брал с небольшим запасом.
Вячеслав
10/01/2020
Ми будуємо дахі і самі продаємо цей продукт, співпрацюємо з постачальником вже більше 8 років. Від себе можу сказати, що зараз рекомендуємо тільки цю пропитку. В нас в районі вже люди самі приходять і беруть без жодних слів, нічого не питаючи і не кажуть що дорого і ще щось. Бо радять один одному. Ми вже повідмовлялись від відаронів титанів , даксолів . Хлопці попросили написати свою думку за цей продукт це так , але реально за всі роки хто купляв і скільки ми працюєио можу сказати тільки добре. Як пропитка для дахів супер і хлопцям дякую за підтримку в співпраці. Вячеслав Львівська обл
Переваги: Дуже добре

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари

Пропитка для деревини конструкцій Lignofix P, 8595039307692, для нової (неураженої) деревини