Пропитка для деревини стійка до вимивання Lignofix Stabil

Виробник: СТАХЕМА (Чехія)
Модель: 8595039305940
Топ

Короткий опис


Для захисту від комах-шкідників, грибків, плісняви деревини використовується антисептик Lignofix Stabil - сучасний концентрований засіб дл... Читати далі...

Короткі атрибути


Бренд - Lignofix
Країна - Чехія
Призначення - Захист деревини
Тип - Всередині та зовні будівлі
Розхід - 50 кв.м/л
Упаковка - 0,5 л; 1 л; 5 л
Колір - Безбарвний, зелений, коричневий
Преглянути всі атрибути

Доступні варіанти


437.00 грн.

  • Наявність: Є в наявності

  • 5 або більше: 416.00 грн.

Для захисту від комах-шкідників, грибків, плісняви деревини використовується антисептик Lignofix Stabil - сучасний концентрований засіб для поверхневого захисту деревини від комах-шкідників (наприклад: жуків-точильщиків, вусачів, шашеля), грибків, деревозабарвлюючих грибків і плісняви зовні (всередині) приміщень, а також для профілактичного захисту кладки та штукатурки від проростання грибків.

Призначення: Lignofix Stabil це концентрований рідкий засіб на водній основі з високим ступенем стійкості до вимивання з профілактичною дією проти дереворуйнівних комах (наприклад, жуків-точильників, вусачів, шашеля), грибків (наприклад, будинкового грибка) деревозабарвлюючих грибків і плісняви. Використовується для поверхневого просочення нової (неураженої) деревини, що використовується в інтер'єрах і екстер'єрі без прямого контакту з землею, з метою профілактичного захисту деревини від дереворуйнівних комах, дереворуйнівних та деревозабарвлюючих грибків і плісняви, а також для захисту кладки та штукатурки від проростання дереворуйнівних грибків. Продукт має найбільшу стійкість до вимивання дощовою водою, що робить його ідеальним для обробки деревини в інтер'єрах (стіни дерев'яних будинків, дерев'яні паркани, садові меблі, дерев'яні альтанки і т.п.)

Розхід: 1 кг концентрату антисептика розведеного 1:9 водою достатньо для обробки до 50 кв.м поверхні деревини.

Термін дії захисту: В інтер'єрі - протягом всього терміну експлуатації будівлі, в екстер'єрі - рекомендується контроль через 10 років.

Відтінки: Безбарвний, зелений, коричневий.

Нанесення: Розпиленням, нанесення пензлем або валиком, змочування.

Інструкція по застосуванню: Концентрат розбавити водою, як це зазначено в таблиці. Поверхню оброблюваної деревини ретельно очистити від кори, лика, пилу і бруду. Розчин наносити методом розпилення, фарбування або занурення. В ході монтажу пиломатеріалів не забудьте додатково обробити поверхні зрізів! Уражену дереворуйнівними грибками частину деревини видалити, включаючи не менше 0,5 м здорової деревини від краю помітного ураження та замінити її новою. У разі ураження кладки, видалити штукатурку, ретельно очистіть від спор, кладку обпаліть пальником і для профілактики обробіть засобом.
Детально ознайомитись з технологією застосування матеріалів лінійки Lignofix ви можете за цим посиланням.

ВІДЕООГЛЯД

Антисептики
Бренд Lignofix
Країна Чехія
Призначення Захист деревини
Тип Всередині та зовні будівлі
Розхід 50 кв.м/л
Упаковка 0,5 л; 1 л; 5 л
Колір Безбарвний, зелений, коричневий

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари

Пропитки для зовнішніх робіт, пропитки для внутрішніх робіт