Пропитка для знищення шкідників Lignofix I-Profi (антижук)

Виробник: СТАХЕМА (Чехія)
Модель: 8595039302963

Короткий опис


Для знищення шашеля, короїда та інших комах-шкідників деревини використовується антисептик Lignofix I-Profi це сучасний готовий до використ... Читати далі...

Короткі атрибути


Бренд - Lignofix
Країна - Чехія
Призначення - Знищення комах-шкідників та захист деревини
Тип - Всередині будівлі
Розхід - 6 кв.м/л
Упаковка - 0,5 л
Колір - Безбарвний
Преглянути всі атрибути

87.00 грн.

  • Наявність: Немає в наявності

Для знищення шашеля, короїда та інших комах-шкідників деревини використовується антисептик Lignofix I-Profi це сучасний готовий до використання засіб з двома регуляторами росту комах, призначений для професійної обробки вже ураженого комахами-шкідниками (шашіль, короїд і т.п.) дерева з подальшим профілактичним захистом від них. Не пошкоджує гідроізоляційну дифузну плівку при контакті з нею.

 

            

 

 

 

Призначення: Сучасний засіб на водній основі з яскраво вираженою ліквідуючою дією на дереворуйнівних комах (шашіль, короїд і т.п.) і властивістю високоефективного профілактичного захисту деревини від ураження комахами. Призначено для боротьби з дереворуйнівними комахами (наприклад: шашелем, жуками-точильниками, усачами і т.п.) в уже ураженій деревині, а також для профілактичної обробки деревини від впливу комах в інтер'єрах і в екстер'єрах без прямого тривалого контакту з землею. Висока ефективність препарату досягається за рахунок вмісту в ньому регуляторів росту комах, які ефективно знищують комах на всіх стадіях розвитку (яйця, личинки, дорослі комахи) і забезпечують тривалий захист обробленої деревини від подальшого ураження.

 

Розхід: 1 кг антисептика достатньо для обробки до 6 кв.м поверхні деревини, в залежності від ступеня ураження.

Термін дії захисту: В інтер'єрі - протягом всього терміну експлуатації будівлі, в екстер'єрі - рекомендується контроль через 10 років.

Відтінки: Безбарвний.

Нанесення: Розпиленням, нанесення пензлем або валиком, змочування.

Інструкція по застосуванню: Засіб наносити за допомогою механічного розпилювача (в разі упаковки без розпилювача можливе нанесення пензлем або валиком) на очищений предмет (без старої фарби і бруду) в кількості приблизно 200 г розчину на 1 кв.м дерев'яної поверхні. Якщо не можна усунути стару фарбу, використовуйте засіб методом вприскування. Рекомендована кількість обробок поверхні деревини - 1-2 рази. Детально ознайомитись з технологією застосування матеріалів лінійки Lignofix ви можете за цим посиланням.

Антисептики
Бренд Lignofix
Країна Чехія
Призначення Знищення комах-шкідників та захист деревини
Тип Всередині будівлі
Розхід 6 кв.м/л
Упаковка 0,5 л
Колір Безбарвний

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Знищення комах-шкідників