Пропитка на спиртовій основі (антижук) Lignofix I-Profi-OH

Виробник: СТАХЕМА (Чехія)
Модель: 8595039302987

Короткий опис


Для знищення шашеля, короїда та інших комах-шкідників деревини використовується спиртовий антисептик Lignofix I-Profi-OH сучасний готовий д... Читати далі...

Короткі атрибути


Бренд - Lignofix
Країна - Чехія
Призначення - Знищення комах-шкідників та захист деревини
Тип - Всередині будівлі
Розхід - 7 кв.м/л
Упаковка - 0,4 л
Колір - Безбарвний
Преглянути всі атрибути

141.00 грн.

  • Наявність: Немає в наявності

  • 6 або більше: 134.00 грн.

Для знищення шашеля, короїда та інших комах-шкідників деревини використовується спиртовий антисептик Lignofix I-Profi-OH сучасний готовий до застосування засіб на спиртовій основі – спрей з яскраво вираженою ліквідуючою дією на дереворуйнівних комах та властивістю високоефективного профілактичного захисту деревини від ураження комахами.

 

          

 

 

 

Призначення: Засіб Lignofix I-Profi-OH це спиртовий розчин  призначений для обробки історичних об’єктів, цінного, історичного дерева (дахи з деревини в стилі бароко, кесонні стелі та дерев’яні підлоги,  дерев’яні скульптури, мілкі предмети мистецтва з дерева та ін.) ураженого дереворуйнівними комахами з метою ліквідації шкідників та подальшого захисту. Висока ефективність препарату досягається за рахунок регуляторів росту комах, що містяться  в ньому, які надійно ліквідують їх на всіх стадіях розвитку та забезпечують тривалий захист обробленої деревини від подальшого ураження. Засіб можна використовувати в зимові місяці при температурі нижчій за +50С, а також там, де небажаний контакт деревини з водою.

 

Розхід: 1 кг антисептика достатньо для обробки 5 - 7 кв.м поверхні деревини, в залежності від ступеня ураження.

Термін дії захисту: В інтер'єрі - протягом всього терміну експлуатації будівлі, в екстер'єрі - рекомендується контроль через 10 років.

Відтінки: Безбарвний.

Нанесення: Розпиленням, нанесення пензлем або валиком.

Інструкція по застосуванню: Засіб наносити а допомогою механічного розпилювача на очищену деревину (без старої фарби, бруду, кори і лика). Якщо неможливо видалити стару фарбу використовуйте засіб методом вприскування.  Рекомендована кількість обробок поверхні деревини - 1-2 рази.  Детально ознайомитись з технологією застосування матеріалів лінійки Lignofix ви можете за цим посиланням.

Антисептики
Бренд Lignofix
Країна Чехія
Призначення Знищення комах-шкідників та захист деревини
Тип Всередині будівлі
Розхід 7 кв.м/л
Упаковка 0,4 л
Колір Безбарвний

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Знищення комах-шкідників