Транспортний антисептик Lignofix Blue Z

Виробник: СТАХЕМА (Чехія)
Модель: 8595039301201

Короткий опис


Для захисту деревини при транспортуванні та зберіганні використовується сучасний висококонцентрований засіб, на водній основі, антисептик ... Читати далі...

Короткі атрибути


Бренд - Lignofix
Країна - Чехія
Призначення - Тимчасовий захист деревини (транспортуванн, експорт)
Розхід - 250 кв.м/л
Упаковка - 5 л
Колір - Безбарвний
Преглянути всі атрибути

2000.00 грн.

 • Наявність: Є в наявності

 • 5 або більше: 1900.00 грн.

Для захисту деревини при транспортуванні та зберіганні використовується сучасний висококонцентрований засіб, на водній основі, антисептик Lignofix Blue Z, який здійснює потужну дезінфікуючу дію та забезпечує ефективний короткотерміновий захист сирої деревини (сировинних пиломатеріалів) від деревозабарвлюючих грибків та плісняви.


Призначення: Антисептик Lignofix Blue Z призначений для професійного поверхневого просочення сирої (свіжепиляної) деревини з природною вологістю (більше 30%) на пилорамах, складах під час транспортування деревини і тому подібне з метою її короткотермінового захисту від ураження деревозабарвлюючими грибками і цвіллю на час природної сушки, зберігання і транспортування до часу подальшої переробки. Антисептик Lignofix Blue Z може бути рекомендований компаніям, що займаються експортом деревини, приватним забудовникам і будівельним компаніям для захисту від біоураження складованого на будівельному майданчику матеріалу, а також дерев’яних будинків, що будуються, до зведення даху і фінішної обробки фасадів, що захищає будинок від атмосферного впливу.

Розхід: 1 кг концентрату антисептика достатньо для поверхневої обробки свіжеспиляної та сирої деревини (пиломатеріалів): з сосни, дуб, бук і т.п. – на 250 кв.м; з ялини – на 500 кв.м.

Термін дії захисту: Паспортний термін захисту деревини – не менше 3 місяців (підвищення концентрації розчину збільшує термін захисту).

Відтінки: Безбарвний.

Нанесення: Розпиленням, нанесення пензлем або валиком, змочування.

Інструкція по застосуванню: Концентрат антисептика розвести водою в співвідношенні 1:49 для обробки пиломатеріалу з сосни і більш твердих порід (дуб, бук та інші) або 1:99 для обробки пиломатеріалу з ялини. Після розведення концентрату антисептика наносити розчин на поверхню деревини методом фарбування, розпилення або занурення. Деревина заздалегідь має бути очищена від кори, лика, тирси і грязі. Мінімально необхідна кількість препарату антисептика, що наноситься, – приблизно 2 грами концентрату на 1 кв.м поверхні пиломатеріалів з ялини або 4 грами концентрату на 1 кв.м пиломатеріалу з сосни і листяних порід деревини. Детально ознайомитись з технологією застосування матеріалів лінійки Lignofix ви можете за цим посиланням.

Технологічний процес просочення деревини препаратом Lignofix Blue Z


1. Введення
Це технологічний процес рекомендований для проведення хімічного захисту дерева (просочення) засобом Lignofix Blue Z неавтоклавним способом: пензлем, розпилення і короткочасним змочуванням.

1.1. Характеристика препарату Lignofix Blue Z
Lignofix Blue Z – рідкий концентрат, що розводиться водою, для профілактичного поверхневого захисту сирої деревини (в першу чергу пиломатеріалів відразу ж після розпилювання з вологістю більше 30%) на пилорамах, складах і т.п.
Служить для короткочасного захисту деревини (близько 3 місяців) від ураження деревозабарвлюючим грибком (синьова і т.п.) і цвіллю під час її природної сушки, зберігання і транспортування до часу подальшої переробки.

Мінімально необхідне нанесення (прийом) препарату Lignofix Blue Z для цих цілей:

 • 2 грами Lignofix Blue Z (концентрату) на кв.м для поверхневого захисту деревини.
Орієнтовне нанесення розчину Lignofix Blue Z одним покриттям (пензлем, розпилення або зануренням при часі до 5 хвилин), при вологості деревини близько 30% і необробленій поверхні деревини складає 100-200 г/кв.м.

Концентрація, що рекомендується, для короткочасного захисту деревини препаратом Lignofix Blue Z:
 • пиломатеріалів з ялини: 1% розчин

Витрата:

1 літр Lignofix Blue Z (концентрату) приблизно на 500 кв.м поверхні деревини.

 • пиломатеріал з сосни (дуба, бука і т.п.): 2,0% розчин

Витрата:

1 літр Lignofix Blue Z (концентрату) приблизно на 250 кв.м поверхні деревини.


2. Нанесення препарату
Поверхневе просочення препаратом Lignofix Blue Z здійснюється:

 • фарбуванням;
 • розпиленням;
 • короткостроковим змочуванням (ванна).

2.1. Деревина перед захистом
Обробка повинна проводитися відразу після розпилювання – того ж дня, не пізніше чим через 8 годин після розпилювання. Перед обробкою деревина має бути очищена від пилу і грязі, повністю звільнена від залишків кори і лика. Обробка має лише профілактичний характер, захищає поверхню дерева і не має лікувального ефекту (тобто оброблювана деревина має бути здоровою). Вміст вологи в деревині перед обробкою може складати приблизно 30 - 60%.

2.2. Підготовка розчину

Розчин готується введенням відміряної кількості Lignofix Blue Z в задану кількість води при нетривалому перемішуванні. Для приготування просочувальних розчинів придатна вода промислової або питної якості, без механічних домішок з температурою від +50C до +300C.

Розчини зазвичай готують в концентраціях:

1% - розведенням 1 л (1 кг) Lignofix Blue Z приблизно в 50 л води з додаванням води до 100 л;

  2% - розведенням 2 л (2 кг) Lignofix Blue Z приблизно в 50 л води з додаванням води до 100 л

   Розчини для нанесення готуються і зберігаються в сталевих (металевих) ємкостях, оброблених (рекомендується) антикорозійним покриттям і / або в пластикових контейнерах, при температурі від +50С до +250C. Оберігати від заморожування.

   Антисептики
   Бренд Lignofix
   Країна Чехія
   Призначення Тимчасовий захист деревини (транспортуванн, експорт)
   Розхід 250 кв.м/л
   Упаковка 5 л
   Колір Безбарвний

   Немає відгуків про цей товар.

   Написати відгук

   Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
       Погано           Добре