Сертифікати

 

 

Санітарно-гігієнічні висновки на продукцію (Україна)

 

Відповідно до вимог діючого законодавства України одним з основних дозвільних документів на ввіз та продаж на території України біоцидних препаратів та лакофарбової продукції є Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи, що видається Державною санітарно-епідеміологічною службою Міністерства охорони здоров'я України.

 

 

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи на біоцидні препарати лінійки Lignofix.

 

Збільшити Збільшити

 

 

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи на засоби для ліквідації та профілактики появи плісняви типу Fungi SPREY та Fungi SAN.

 

Збільшити Збільшити

 

 

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи на фарби та лаки на водній основі типу Exin, Ecolor, Colorsil, Silcolor, Plastip, Indulak, Impranal, Univerlyt, Lignofix.

 

Збільшити Збільшити

 

 

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи на грунтівки та штукарурки на водній основі типу Peneco, Penesil, Fixasil, Repesil, Ecolor, Colorsil, Silcolor.

 

Збільшити Збільшити

 

 

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи на барвники (пасти для тонування фарб) на водній основі типу Alfacolor.

 

Збільшити Збільшити

 

 

Сертифікати Європейського Союзу

 

Компанії STACHEMA Kolin s.r.o. (Чехія) – виробник широкого асортименту лакофарбової продукції, будівельної та побутової хімії, в тому числі препаратів серії Lignofix (Лігнофікс) регулярно проводить сертифікацію своєї продукції відповідно до вимог законодавства Чеської Республіки, а також відповідно до вимог законодавства Європейського Союзу.

 

Чеські сертифікати регулярно оновлюються та видаються авторизованою особою – Науково-дослідним інститутом лісу.

 

Видача відповідного сертифікату передбачає попередню перевірку підприємства-виробника на відповідність нормам ISO 9001 по менеджменту контролю якості.

 

Збільшити ЗбільшитиЗбільшити