Сертифікати


Санітарно-гігієнічні висновки на продукцію (Україна)


Відповідно до вимог діючого законодавства України одним з основних дозвільних документів на ввіз та продаж на території України біоцидних препаратів та лакофарбової продукції є Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи, що видається Державною санітарно-епідеміологічною службою Міністерства охорони здоров'я України.


Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи на біоцидні препарати лінійки Lignofix.

Збільшити Збільшити


Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи на засоби для ліквідації та профілактики появи плісняви типу Fungi SPREY та Fungi SAN.

Збільшити Збільшити


Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи на лаки для дерева на водній основі типу Indulak та Impronal, а також фарб для бетону типу Ecolor та Univerlyt.

Збільшити Збільшити


Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи на грунтівки на водній основі типу Peneco, Penesil, Fixasil, Repesil, Proisol, Fortesil.

Збільшити Збільшити


Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи на інтер’єрні та фасадні фарби на водній основі типу Exin, Ecolor, Colorsil, Ecolor-Antik, Silcolor та Plastyp.

Збільшити Збільшити


Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи на декоративні штукатурки на водній основі типу Ecolor, Silcolor, Colorsil.

Збільшити Збільшити


Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи на барвники (пасти для тонування фарб) на водній основі типу Alfacolor.

Збільшити Збільшити


Сертифікати Європейського Союзу


Компанії STACHEMA Kolin s.r.o. (Чехія) – виробник широкого асортименту лакофарбової продукції, будівельної та побутової хімії, в тому числі препаратів серії Lignofix (Лігнофікс) регулярно проводить сертифікацію своєї продукції відповідно до вимог законодавства Чеської Республіки, а також відповідно до вимог законодавства Європейського Союзу.

Чеські сертифікати регулярно оновлюються та видаються авторизованою особою – Науково-дослідним інститутом лісу.

Видача відповідного сертифікату передбачає попередню перевірку підприємства-виробника на відповідність нормам ISO 9001 по менеджменту контролю якості.


Збільшити Збільшити