Штукатурка декоративна акрилова ECOLOR О Короїд

Виробник: СТАХЕМА (Чехія)
Модель: 8590738731090

Короткий опис


Для фінішної обробки штукатурок, систем утеплення, гіпсокартонних поверхонь та інших будівельних матеріалів використовується акрилова декор... Читати далі...

Короткі атрибути


Бренд - Stachema
Країна - Чехія
Призначення - Короїд
Тип - Всередині та ззовні будівлі
Склад - Акрилова
Зерно - 2,0 мм
Упаковка - 25 кг
Преглянути всі атрибути

1419.00 грн.

  • Наявність: Є в наявності

  • 5 або більше: 1349.00 грн.

Для фінішної обробки штукатурок, систем утеплення, гіпсокартонних поверхонь та інших будівельних матеріалів використовується акрилова декоративна штукатурка «короїд» ECOLOR О.

 

   

Призначення: Акрилова декоративна штукатурка «короїд» ECOLOR О призначена для фінішної обробки штукатурок, бетонних панелей, систем утеплення, гіпсокартонних поверхонь та інших будівельних матеріалів. Це вишукана та елегантна обробка будівельних конструкцій, яка наділена водовідштовхуючими властивостями і довго залишається чистою. За допомогою рухів шпателя можна досягти різноманітних декоративних ефектів. Засіб виготовляється з зерном величиною 1,5; 2 або 2,5 мм.

Розхід: Залежно від величини зерна приблизно:
для зерна 1,5 мм – 1,9 - 2,4 кг/кв.м;
для зерна 2 мм – 2,6 - 3,0 кг/кв.м;
для зерна 2,5 мм – 3,3 - 3,8 кг/кв.м.

Відтінки: Випускається як біла можливе тонування за допомогою тонуючих автоматів. Відтінки у відповідності з фірмовими каталогами. Для виготовлення темних відтінків варіант з зерном 2 мм виготовляється як база С.

Технічні характеристики:

  • штукатурки:

Вміст нелетучих компонентів – мін. 80%
Густина – 2000 кг/куб.м

  • висохлої поверхні:

 

Гігроскопічність – 0,04 кг/(м2.h0,5)
Паропроникність Sd – 0,18 - 0,3 м
Адгезія з бетоном – мін. 1,5 МПа  

 

Підготовка поверхні: Поверхня має бути сухою, чистою, міцною, без біологічних пошкоджень та вмісту солей. З поверхні необхідно усунути всі залізні предмети та плями іржі, або, було б доречно, обробити основу ізоляційним покриттям:

а) системи утеплення – верхній армуючий шар має бути витриманим (приблизно 2-3 дні при товщині 3 мм);
б) нові штукатурки – мають бути витриманими, так як нанесенні штукатурки явно уповільнять процес карбонізації;
в) старі штукатурки – мають бути міцними, необхідно усунути всі неприлягаючі частини, промити її водою під тиском з використанням миючих засобів, поверхню привести в порядок;
г) ДСП, фанера, гіпсокартон – необхідно видалити пил та сторонні частинки.

Перед нанесенням штукатурки всі поглинаючі поверхні обробити базовим ґрунтуючим покриттям PENECO О – у відтінку штукатурки.

Технологія використання: Акрилова декоративна штукатурка «короїд» ECOLOR О наноситься після повного висихання ґрунтуючого покриття приблизно через 8 - 24 години (залежно від погоди) нержавіючим шпателем в один шар товщиною приблизно 1,5; 2 або 2,5 мм (залежно від величини зерна). Після короткого висихання (приблизно 2 - 20 хв. в залежності від температури та вологості повітря) за допомогою пемзового або пластмасового півтертка можна створити відмінні декоративні рельєфи у необхідному напрямі. Час висихання при температурі 23°С та відносній вологості повітря 65% коливається від 36 до 48 год. (при температурі 5 - 8°С та високій вологості повітря – 72 години). Використовувати при температурі від +5°С до +25°С. Інструменти після роботи промити водою, а під час робочих перерв попереджувати засихання. Під час роботи поверхню, що обробляється берегти від прямих сонячних променів та до висихання – від дощу.

Штукатурки
Бренд Stachema
Країна Чехія
Призначення Короїд
Тип Всередині та ззовні будівлі
Склад Акрилова
Зерно 2,0 мм
Упаковка 25 кг

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Tags: штукатурка короїд