Штукатурка декоративна силікатна COLORSIL R Баранець

Виробник: СТАХЕМА (Чехія)
Модель: 8590738765095

Короткий опис


Для фінішної обробки штукатурок, систем утеплення, гіпсокартонних поверхонь та інших будівельних матеріалів використовується силікатна деко... Читати далі...

Короткі атрибути


Бренд - Stachema
Країна - Чехія
Призначення - Баранець
Тип - Всередині та ззовні будівлі
Склад - Силікатна
Зерно - 1,5 мм; 2,0 мм
Упаковка - 25 кг
Преглянути всі атрибути

Доступні варіанти


1311.00 грн.

  • Наявність: Немає в наявності

  • 5 або більше: 1246.00 грн.

Для фінішної обробки штукатурок, систем утеплення, гіпсокартонних поверхонь та інших будівельних матеріалів використовується силікатна декоративна «камінцева» штукатурка COLORSIL R.

Призначення: Силікатна декоративна «камінцева» штукатурка COLORSIL R призначена для фінішної обробки штукатурок, бетонних панелей, систем утеплення, гіпсокартонних поверхонь та інших будівельних матеріалів. Є ефективним засобом при обробці всіх будівельних конструкцій. Оброблена поверхня наділена водовідштовхуючими властивостями і довго залишається чистою. Засіб виготовляється з зерном величиною 1,5 або 2 мм. Непридатна для використання на штучних матеріалах, невитриманих штукатурках, штукатурках з вмістом солей та синтетичних полімерів та на біологічно пошкоджених поверхнях.

Розхід: Залежно від величини зерна приблизно:
для зерна 1,5 мм – 2,2 - 2,6 кг/кв.м;
для зерна 2 мм – 2,9 - 3,6 кг/кв.м

Відтінки: Випускається як біла можливе тонування за допомогою тонуючих автоматів. Відтінки у відповідності з фірмовими каталогами.

Технічні характеристики:

  • штукатурки:

Вміст нелетучих компонентів – мін. 80%
Густина – 2000 кг/куб.м

  • висохлої поверхні:

Гігроскопічність – 0,04 кг/(м2.h0,5)
Паропроникність Sd – 0,05 - 0,09 м
Адгезія з бетоном – 0,9 МПа

Підготовка поверхні: Поверхня має бути сухою, чистою, міцною, без біологічних пошкоджень та вмісту солей. З поверхні необхідно усунути всі залізні предмети та плями іржі, або, було б доречно, обробити основу ізоляційним покриттям:

а) системи утеплення – верхній армуючий шар має бути витриманим (приблизно 2-3 дні при товщині 3 мм);
б) нові штукатурки – мають бути витриманими, так як нанесенні штукатурки явно уповільнять процес карбонізації;
в) старі штукатурки – мають бути міцними, необхідно усунути всі неприлягаючі частини, промити її водою під тиском з використанням миючих засобів, поверхню привести в порядок;
г) ДСП, фанера, гіпсокартон – необхідно видалити пил та сторонні частинки.

Перед нанесенням штукатурки всі поглинаючі поверхні обробити базовим ґрунтуючим покриттям FIXASIL О – у відтінку штукатурки.

Всі покриття, що не підлягають обробці препаратом, необхідно щільно закрити – препарат залишає сліди, які не виводяться, на всіх силікатних поверхнях (скло, плитка і т.д.)!

Технологія використання: Силікатна декоративна «камінцева» штукатурка COLORSIL R наноситься після повного висихання ґрунтуючого покриття приблизно через 8 - 24 години (залежно від погоди) нержавіючим шпателем в один шар товщиною приблизно 1,5 або 2 мм (залежно від величини зерна). Відразу ж після нанесення штукатурки можна жорстким структурним губчатим валиком витягнути тонку структуру або (найпоширеніший метод) після короткого висихання (10 - 20 хв. при температурі 20°С, але, в залежності від температури та вологості повітря, час висихання може коливатися від 5 до 45 хв.) можна нанесений шар штукатурки вигладити легким натиском пемзового або пластмасового півтертка. Час висихання при температурі 23°С та відносній вологості повітря 65% коливається від 36 до 48 год. (при температурі 5 - 8°С та високій вологості повітря – 72 години). Використовувати при температурі від +5°С до +25°С. Інструменти після роботи промити водою, а під час робочих перерв попереджувати засихання. Під час роботи поверхню, що обробляється берегти від прямих сонячних променів та до висихання – від дощу.

Штукатурки
Бренд Stachema
Країна Чехія
Призначення Баранець
Тип Всередині та ззовні будівлі
Склад Силікатна
Зерно 1,5 мм; 2,0 мм
Упаковка 25 кг

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

штукатурка баранець