Штукатурка декоративна силіконова SILCOLOR ОS Короїд

Виробник: СТАХЕМА (Чехія)
Модель: 8590738791094

Короткий опис


Для фінішної обробки штукатурок, систем утеплення, гіпсокартонних поверхонь та інших будівельних матеріалів використовується силіконова дек... Читати далі...

Короткі атрибути


Бренд - Stachema
Країна - Чехія
Призначення - Короїд
Тип - Всередині та ззовні будівлі
Склад - Силіконова
Зерно - 2,0 мм
Упаковка - 25 кг
Преглянути всі атрибути

1972.00 грн.

  • Наявність: Є в наявності

  • 5 або більше: 1874.00 грн.

Для фінішної обробки штукатурок, систем утеплення, гіпсокартонних поверхонь та інших будівельних матеріалів використовується силіконова декоративна штукатурка «короїд» SILCOLOR ОS.

Призначення: Силіконова декоративна штукатурка «короїд» SILCOLOR ОS призначена для фінішної обробки штукатурок, бетонних панелей, систем утеплення, гіпсокартонних поверхонь та інших будівельних матеріалів. Це вишукана та елегантна обробка будівельних конструкцій, яка наділена водовідштовхуючими властивостями і довго залишається чистою. За допомогою рухів шпателя можна досягти різноманітних декоративних ефектів. Засіб виготовляється з зерном величиною 2 мм.

Розхід: Приблизно – 2,6 - 3,0 кг/кв.м

Відтінки: Випускається як біла можливе тонування за допомогою тонуючих автоматів. Відтінки у відповідності з фірмовими каталогами. Для виготовлення темних відтінків варіант з зерном 2 мм виготовляється як база С.

Технічні характеристики:

  • штукатурки:

Вміст нелетучих компонентів – мін. 80%
Густина – 2000 кг/куб.м

  • висохлої поверхні:

Гігроскопічність – 0,04 кг/(м2.h0,5)
Паропроникність Sd – 0,09 - 0,15 м
Адгезія з бетоном – 0,9 МПа

Підготовка поверхні: Поверхня має бути сухою, чистою, міцною, без біологічних пошкоджень та вмісту солей. З поверхні необхідно усунути всі залізні предмети та плями іржі, або, було б доречно, обробити основу ізоляційним покриттям:

а) системи утеплення – верхній армуючий шар має бути витриманим (приблизно 2-3 дні при товщині 3 мм);
б) нові штукатурки – мають бути витриманими, так як нанесенні штукатурки явно уповільнять процес карбонізації;
в) старі штукатурки – мають бути міцними, необхідно усунути всі неприлягаючі частини, промити її водою під тиском з використанням миючих засобів, поверхню привести в порядок;
г) ДСП, фанера, гіпсокартон – необхідно видалити пил та сторонні частинки.

Перед нанесенням штукатурки всі поглинаючі поверхні обробити базовим ґрунтуючим покриттям PENESIL О – у відтінку штукатурки.

Технологія використання: Силіконова декоративна штукатурка «короїд» SILCOLOR ОS наноситься після повного висихання ґрунтуючого покриття приблизно через 8 - 24 години (залежно від погоди) нержавіючим шпателем в один шар товщиною приблизно 2 мм. Після короткого висихання (приблизно 2 - 20 хв. в залежності від температури та вологості повітря) за допомогою пемзового або пластмасового півтертка можна створити відмінні декоративні рельєфи у необхідному напрямі. Час висихання при температурі 23°С та відносній вологості повітря 65% коливається від 36 до 48 год. (при температурі 5 - 8°С та високій вологості повітря – 72 години). Використовувати при температурі від +5°С до +25°С. Інструменти після роботи промити водою, а під час робочих перерв попереджувати засихання. Під час роботи поверхню, що обробляється берегти від прямих сонячних променів та до висихання – від дощу.

Штукатурки
Бренд Stachema
Країна Чехія
Призначення Короїд
Тип Всередині та ззовні будівлі
Склад Силіконова
Зерно 2,0 мм
Упаковка 25 кг

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

штукатурка короїд