Концентрований дезінфікуючий засіб FungiSAN ORIGINAL

Виробник: СТАХЕМА (Чехія)
Модель: 8595039310128

Короткий опис


Для боротьби з цвіллю, бактеріями, вірусами, водоростями використовують концентрований хлорний дезінфікуючий засіб з відбілюючим ефектом Fu... Читати далі...

Короткі атрибути


Призначення - Знищення плісняви, бактерій, водоростей
Країна - Чехія
Тип - Хлорні
Упаковка - 1 л
Преглянути всі атрибути

160.00 грн.

  • Наявність: Немає в наявності

  • 5 або більше: 152.00 грн.

Для боротьби з цвіллю, бактеріями, вірусами, водоростями використовують концентрований хлорний дезінфікуючий засіб з відбілюючим ефектом FungiSAN ORIGINAL.

Призначення: FungiSAN ORIGINAL – це концентрований хлорний дезінфікуючий засіб з відбілюючим ефектом призначений для боротьби з бактеріями, вірусами, водоростями і цвіллю, має виражений протитуберкульозний ефект (що згубно для мікобактерій Terrae – збудника туберкульозу). Засіб призначений для дезінфекції поверхонь підлог та інших поверхонь, що миються в побутових (житлових) приміщеннях, медичних установах, закладах харчування. Після застосування засобу поверхні необхідно промити водопровідною водою. Засіб також застосовується для дезінфекції води в басейнах.
FungiSAN ORIGINAL – ефективний засіб для ліквідації ураження деревини грибками, цвіллю, деревозабарвлюючими грибками (синьова). При ліквідації деревозабарвлюючих грибків на поверхні пиломатеріалів, засіб застосовується в концентраціях 1:5 – 1:7. Комбінація механічного очищення поверхні уражених пиломатеріалів (застосування щіток) та одночасне змочування в розчині засобу – підсилює відбілюючий ефект, освітлення потемнілих ділянок.

Розхід: В залежності від способу застосування.

Інструкція по застосуванню: Застосовуючи засіб, дотримуйтесь інструкцій, які наведені нижче. Увага! Не використовуйте засіб разом з іншими препаратами. Може утворювати небезпечні гази (хлор). Уникати попадання в навколишнє середовище. Не використовуйте на металевих та емальованих поверхнях, якщо ж це сталося – промийте дані поверхні водою. У літні місяці, під впливом високих температур можлива незначна деформація упаковки, що жодним чином не впливає на якість засобу. Виробник не несе відповідальності за шкоду, заподіяну в результаті неправильного використання та застосування продукту.

Дезінфекція поверхонь 

Для обробки поверхонь – підлог, плитки, меблів, кухонного та санітарного устаткування та ін. Використовуйте розчин засобу 1: 9 (1 частина FungiSAN ORIGINAL та 9 частин води). Наприклад: У 10-літрове пластикове відро залийте 1 л засобу та додайте 9 л води. Розчин засобу нанесіть на оброблювану поверхню та залиште на 30 хвилин. У разі сильного забруднення поверхні необхідно спочатку видалити забруднення механічним способом.

Дезінфекція виробів (наприклад, іграшки, посуд)

Розбавляємо засіб так само, як для дезінфекції поверхонь.
Застосування: У ємність з розчином засобу занурюємо на 5 хвилин оброблюваний виріб. Після цього необхідно витягнути та покласти в пральну машину або раковину. Після закінчення 30 хв. промити водою. Перед застосуванням засобу ви повинні упевнитися, що виріб після обробки не буде пошкоджено. Наприклад: вироби з металу покриті емаллю, тканини, шкіра, гума.

Знезараження води в басейнах

FungiSAN ORIGINAL підходить для обробки води в басейні в будь-який пору року. Засіб має фунгіцидний, мікробіоцидний та протигрибковий ефект. Початкова доза становить 50-60 мл на 1 куб.м води. Технічне обслуговування: доза становить 30 мл на 1 куб.м води. Обробляти 2-3 рази на тиждень.

Дезінфекція питної води в колодязях

Рекомендується проводити до початку сезону, після сильних дощів або в разі виявлення мікробіологічного забруднення. Рекомендована доза становить 20 мл на 1 куб.м води.
Застосування: Змішайте необхідну кількість засобу з питною водою (використовуйте 10-літрову ємність) та повільно залийте в колодязь. Через 30 хвилин вода знезаражується та може використовуватися. Рекомендується обробляти воду в колодязі у вечірній час і не використовувати оброблену воду до ранку.

Засоби проти плісняви
Призначення Знищення плісняви, бактерій, водоростей
Країна Чехія
Тип Хлорні
Упаковка 1 л

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре