Засіб проти плісняви FungiSPRAY безхлорний з запахом авокадо 0,75 л

Виробник: СТАХЕМА (Чехія)
Модель: 8595039309160

Короткий опис


Для ліквідації плісняви на пористих будівельних матеріалах використовується FungiSPRAY безхлорний. Призначення: FungiSPRAY без... Читати далі...

Короткі атрибути


Призначення - Знищення плісняви
Країна - Чехія
Тип - Безхлорні
Упаковка - 0,75 л
Преглянути всі атрибути

164.00 грн.

  • Наявність: Є в наявності

  • 5 або більше: 156.00 грн.

Для ліквідації плісняви на пористих будівельних матеріалах використовується FungiSPRAY безхлорний.

Призначення: FungiSPRAY безхлорний – рідкий засіб призначений для ліквідації плісняви на пористих будівельних матеріалах (кладка, штукатурки, бетон, деревина та інші) та текстилі, в побутових (житлових) приміщеннях, медичних закладах, закладах харчування, ветеринарних та сільськогосподарських установах.

Розхід: В залежності від ступеня ураження.

Інструкція по застосуванню: Плісняву перед застосуванням не видаляти! Уражені місця обприскайте засобом з відстані біля 10 см, та після 24 годин дії засобу, видаліть вологу плісняву механічним способом (щіткою або тканиною, змоченою даним засобом). При значному ураженні пліснявою – процедуру повторити. Перед застосуванням засобу на лакованих поверхнях необхідно перевірити його вплив на прихованому місці. У випадку застосування засобу на текстиль, або інші матеріали, які можуть контактувати зі шкірою людей, необхідно після санації ретельно випрати або вимити оброблені матеріали (для усунення залишків засобу). Для попередження виникнення плісняви застосовуйте профілактичний засіб FungiSAN безхлорний. FungiSAN безхлорний застосовується під час будівельних та ремонтних робіт, додається до водорозчинних малярних матеріалів та інших мінеральних будівельних матеріалів.

Засоби проти плісняви
Призначення Знищення плісняви
Країна Чехія
Тип Безхлорні
Упаковка 0,75 л

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари

засіб без хлору, засіб з приємним запахом