Антипліснява - Антигрибок Ефективний Засіб Спрей - Чехія

Виробник: СТАХЕМА (Чехія)
Модель: 8595039311729
Топ

Короткий опис


ЗАСІБ ПРОТИ ПЛІСНЯВИЯК ПОЗБУТИСЯ ПЛІСНЯВИ ТА ГРИБКА НА СТІНАХ АНТИПЛІСНЯВА - АНТИГРИБОК: для ліквідації плісняви та грибка в приміщеннях рі... Читати далі...

Короткі атрибути


Призначення - Знищення плісняви
Країна - Чехія
Тип - Хлорні
Упаковка - 0,75 л
Преглянути всі атрибути

144.00 грн.

  • Наявність: Є в наявності

  • 5 або більше: 137.00 грн.

ЗАСІБ ПРОТИ ПЛІСНЯВИ

ЯК ПОЗБУТИСЯ ПЛІСНЯВИ ТА ГРИБКА НА СТІНАХ

АНТИПЛІСНЯВА - АНТИГРИБОК: для ліквідації плісняви та грибка в приміщеннях різного типу і призначення застосовується засіб FungiSPRAY хлорний.

Плесень на стенах Аллергия Лечение

ПЛІСНЯВА – НЕБЕЗПЕЧНА ДЛЯ ЗДОРОВ'Я ЛЮДИНИ!

Пліснява розмножується дуже швидко. Під час росту вона утворює мікроскопічні спори – органи розмноження плісняви.

При сприятливих умовах з однієї спори може утворитися до мільярда нових спор – протягом 5 днів!

Спори активно виділяються в повітря, яким ми дихаємо. Це дуже небезпечно для нашого здоров'я.

В результаті вдихання спор виникає алергічна реакція, і в подальшому – ускладнення і проблеми зі здоров'ям.

! АЛЕРГІЯ НА ПЛІСНЯВУ ОСОБЛИВО ЧАСТО ПРОЯВЛЯЄТЬСЯ У ДІТЕЙ !

! ЛІКУВАННЯ ЗАХВОРЮВАНЬ ВИКЛИКАНИХ ПЛІСНЯВОЮ МОЖЕ БУТИ ДУЖЕ СКЛАДНИМ І НЕ ЗАВЖДИ ПРАВИЛЬНО ДІАГНОСТУЄТЬСЯ !

ВАЖЛИВО! – ОБИРАЙТЕ ПРАВИЛЬНИЙ ЗАСІБ:

  • ДЛЯ ЛІКВІДАЦІЇ ПЛІСНЯВИ І ГРИБКА – в залежності від типу уражених поверхонь та матеріалів;
  • ДЛЯ ЛІКВІДАЦІЇ ТА ПРОФІЛАКТИКИ (ЗАХИСТУ) ОТ ВИНИКНЕННЯ ПЛІСНЯВИ І ГРИБКІВ – застосовуйте FungiSpray БЕЗХЛОРНИЙ.

ХЛОРНІ ТА БЕЗХЛОРНІ ЗАСОБИ – В ЧОМУ ОСНОВНІ ВІДМІННОСТІ?

  • ХЛОРНИЙ ЗАСІБ ПРЕКРАСНО ДІЄ, ВБИВАЄ ПЛІСНЯВУ, ВІДБІЛЮЄ ОСНОВУ – ДІЯ ЗАСОБУ ПОМІТНА ВІДРАЗУ;
  • ПРИ ЗАСТОСУВАННІ ХЛОРНОГО FungiSpray – ПОМІТНИЙ ХАРАКТЕРНИЙ ЗАПАХ – НЕОБХІДНО ПРОВІТРЮВАТИ;
  • ХЛОРНІ ЗАСОБИ НЕ МАЮТЬ ПРОФІЛАКТИЧНОГО ЕФЕКТУ – ПЛІСНЯВА ПОЧИНАЄ ЗНОВУ УТВОРЮВАТИСЬ, ЯК ТІЛЬКИ ЗАКІНЧИЛАСЬ ДІЯ ЗАСОБУ.

ДЛЯ ДОДАТКОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ – КОНСУЛЬТУЙТЕСЬ З НАМИ – ТЕЛЕФОНУЙТЕ, ПИШІТЬ, АБО ЗАМОВЛЯЙТЕ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК.


Для ефективної ліквідації плісняви і грибка на стінах у ванній, в туалеті, на плитках, на стиках між плитками застосовуйте ефективний засіб з відбілюючим (освітлюючим) ефектом – FungiSpray на основі активного хлору.


Застосовуйте FungiSpray хлорний для поверхонь НЕ ВОДОПОГЛИНАЮЧИХ (плитка у ванній або туалеті, і подібні) і ЗАХИЩАЙТЕ ІНШІ ПОВЕРХНІ від можливого відбілювання (втрати кольору) при попаданні засобу. Відбілення або втрата кольору можлива у таких матеріалів як текстиль, шкіра, шпалери, фарбовані поверхні – для знищення плісняви застосовуйте FungiSPRAY безхлорний. Якщо це плитка у ванній або туалеті, скло, кераміка (раковина, унітаз або подібні), метал, пластик – FungiSPRAY хлорний саме для таких поверхонь. Детальніше – рекомендуємо проконсультуватися у нашого фахівця.


Область застосування і призначення: FungiSPRAY хлорний рідкий засіб призначений для ліквідації плісняви та грибка в побутових (житлових) приміщеннях, а також в медичних установах і закладах громадського харчування, особливо в ванних кімнатах, туалетах, на елементах облицювання і стиках між ними.


Розхід: 100 – 200 мл/ 1 кв.м. – в залежності від ступеня ураження.


Інструкція по застосуванню: Плісняву перед застосуванням не видаляти! Уражені місця обприскувати засобом з відстані 5-10 см і через 20 хвилин дії засобу промити оброблену поверхню водою, або залишити її до висихання. При значному ураженні пліснявою повторити зазначену процедуру. Для попередження виникнення плісняви та цвілі застосовуйте профілактичний засіб FungiSAN безхлорний. FungiSAN безхлорний – біоцидна добавка для водорозчинних фарб, грунтівок, розчинів, штукатурок і шпаклівок. Це ефективно захищає поверхні від проникнення в них плісняви і грибків, робить поверхні непридатними для поширення плісняви. Докладнішеознайомтесь з комплексної лінійкою засобів для ліквідації та профілактики цвілі від Чеського виробника STACHEMA / СТАХЕМА /.


FungiSpray це комплексна лінійка препаратів для ліквідації плісняви та грибка на різних поверхнях. Крім препарату на основі хлору – FungiSPRAY хлорний, пропонуємо також БЕЗХЛОРНІ засоби для знищення плісняви та профілактичного захисту від її повторної появи.

Безхлорні препарати це:

  • FungiSPRAY безхлорний без запаху;

  • FungiSPRAY безхлорний з запахом лимона або авокадо;

Безхлорні засоби не відбілюють і не освітлюють основу. Тому їх часто застосовують для поверхонь, на які не можна застосовувати хлорні засоби: текстиль, шпалери, шкіра, фарбовані та декоративні елементи, інші подібні поверхні. Візуально Ви не побачите дію безхлорного засобу FungiSPRAY безхлорний в момент його застосування проти плісняви або грибка – чорні або сірі плями від плісняви не зникають. Але гарантовано досягається головний ефект: пліснява знищується як живий організм, не розповсюджується і не наносить шкоди здоров’ю людей!

Крім того, якщо Ви вирішили зробити косметичний або повний ремонт (оновлення) уражених пліснявою або грибком поверхонь – зверніть увагу на біоцидну добавку проти плісняви та грибкаFungiSAN безхлорний. Ця рідка добавка додається до малярних фарб, грунтівок, шпаклівок та інших подібних матералів з метою попередження виникнення на їх поверхнях плісняви або грибка. Отже, якщо Ви проводите ремонтні або оновлювальні роботи у ванній, туалеті, душовій, в кухні або в інших приміщеннях де може виникати пліснява – рекомендуємо застосовувати біоцидну добавку FungiSAN безхлорний. Поверхні оздоблені матеріалами з додаванням цього препарату “відштовхують” плісняву та грибок, не дають їм проникати вглибину та розповсюджуватись. Це значно захистить Вас від можливих проблем, економічних втрат та розчарувань пов’язаних виникненням плісняви та грибка.

При будь-яких запитаннях – контактуйте з нами, пишіть свої запитання на цій сторінці у вкладці Питання-Відповідь, телефонуйте або замовляйте зворотній дзвінок. Ми маємо досвід вирішення різних завдань по даній темі, маємо прямий зв’язок з технологами компанії виробника СТАХЕМА (Чеська Республіка). Ми раді надати Вам дійсно фахові консультації та якісні матеріали.

Сторінка всіх матеріалів комплексної лінійки FungiSPRAY: ПЕРЕЙТИ »


Засоби проти плісняви
Призначення Знищення плісняви
Країна Чехія
Тип Хлорні
Упаковка 0,75 л
Марина Вже Купив
27/05/2019
В ванной у нас в углах появилась черная плесень или грибок. Покупала это средство. Есть хлорный запах когда обрабатываеш, но выветривается. Делала проветривание. Но плесень убивает и чернота осветляется хорошо. Рекомендую
Переваги: Работает. Хорошая цена
Недоліки: Нет.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари