Сьогодні ми пропонуємо Вашій увазі покрокову інструкцію зі спорудження садової качелі. Існує безліч варіантів споруди садової гойдалки ми вирішили запропонувати Вам, на наш погляд, один з найпростіших у виконанні план будівництва садової качелі. У першій частині статті ми розповімо Вам, як спорудити А-подібну раму для садової гойдалки. Якщо запропоновані нами розміри в чомусь Вам не підходять, Ви можете змінити їх відповідно до ваших потреб, зберігаючи основні пропорції.

У зв'язку з тим, що садові гойдалки будуть експлуатуватися під впливом атмосферних опадів, доцільно захистити використовувані для її будівництва пиломатеріали від руйнування за допомогою антисептиків або просочень для захисту деревини.

Схема будівництва садової качелі


Необхідні матеріали:

1 - 4 бруса 10×10 довжиною – 240 см ОПОРИ

2 - 1 брус 10×10 довжиною – 250 см ВЕРХНЯ БАЛКА

3 - 4 дошки 5×15 довжиною – 110 см НИЖНЯ РОЗПІРКА

4 - 2 дошки 5×15 довжиною – 50 см ВЕРХНЯ РОЗПІРКА

5 - 2 бруса 10×10 довжиною – 82,5 см РОЗПІРКА

А-подібна рама садової качелі

Перший етап проекту полягає в монтажі опор нашої качелі. Як ви можете легко помітити на малюнку, ви повинні використовувати брус 10 × 10 см, обрізати його кінці під кутами зазначеними на схемі і скріпити між собою оцинкованими саморізами.

Установка нижньої розпірки

Кріплення нижніх розпірок необхідно проводити на рівній поверхні, що б отримати якісний результат. Дошки 5 × 15 і довжиною 110 см укладаємо на опори, вирівнюємо щодо заснування, свердлимо напрямні отвори і скріплюємо болтами, як це зазначено на малюнку.

Корисна порада: Для того щоб опори виглядали акуратно обріжте кінці нижніх розпірок під кутом 150.

Остаточна збірка опор


І на завершення збирання опор нашої садової качелі за допомогою саморізів кріпимо верхні розпірки, які виготовляємо з дошки 5 × 15 і довжиною 50 см, обрізавши їх кінці під кутом 150. Верхні і нижні розпірки повинні бути паралельні землі.

Установка верхньої балки


Встановити верхню балку гойдалки не складно, якщо Ви правильно розташуйте опори гойдалки. Помістіть балку на верхню частину А-подібної рами садової гойдалки і закріпіть її на місце декількома 16 см саморізами. Крім того, можна підсилити кріплення за допомогою перфорованих металевих кріплень.

Установка розпірки


Для збільшення жорсткості конструкції опор садової качелі встановлюємо розпірки, які виготовляємо з бруса 10 × 10 см, обрізавши їх кінці під кутом 450. Розпірки кріпимо за допомогою оцинкованих саморізів.

Після спорудження А-подібної рами, пропонуємо Вашій увазі покрокову інструкцію зі спорудження лавки для садової качелі. Існує безліч варіантів спорудження садової гойдалки ми вирішили запропонувати Вам, на наш погляд, один з найпростіших у виконанні план будівництва садової гойдалки. У другій частині статті ми розповімо Вам, як спорудити лавку для садової гойдалки. Якщо запропоновані нами розміри в чомусь Вам не підходять, Ви можете змінити їх відповідно до ваших потреб, зберігаючи основні пропорції.

У зв'язку з тим, що садові качелі будуть експлуатуватися під впливом атмосферних опадів, доцільно захистити використовувані для її будівництва пиломатеріали від руйнування за допомогою антисептиків або просочень для захисту деревини.


Схема будівництва лавки для садової качелі


Матеріали:

1 - 2 дошки 5×10 довжиною – 150 см, 4 дошки 5×10 довжиною – 40 см РАМА

2 - 2 дошки 5×7,5 довжиною – 55 см, 1 дошка 5×7,5 довжиною – 150 см, 1 дошка 5×15 довжиною – 134 см СПИНКА

3 - 11 дошок 2,5×10 довжиною – 36 см РЕЙКИ

4 - 2 дошки 2,5×10 довжиною – 34 см, дошки 5×7,5 довжиною – 60 см ПІДЛОКІТНИКИ

5 - 7 дошок 2,5×10 довжиною – 150 см СИДІННЯ

Збірка каркаса сидіння лавки


Перший етап проекту полягає в створенні каркаса сидіння. Як ви можете легко помітити на малюнку, елементи каркаса сидіння лавки виготовляємо з дошки 5 × 10 см і кріпимо між собою за допомогою оцинкованих саморізів.

Корисна порада: Не забудьте зрізати задню одну з дощок довжиною 150 см під кутом 7 º, щоб прикріплена до неї, в подальшому, спинка лавки була трохи відкинута назад.

Збірка спинки лавки


Наступний етап нашого проекту це збірка спинки лавки. Як ви бачите на малюнку, спинку ми збираємо з дошки 5 × 15 см (нижній елемент), дошки 2,5 × 10 см (рейки) і дошки 5 × 7,5 см (бічні і верхній елементи), кінці останніх для того щоб створити міцні і жорсткі стики між ними, ви повинні зрізати під кутом 450.

Збірка спинки лавки


Крім того, для монтажу рейок в верхньому і нижньому елементі спинки вибираємо пази глибиною 1 і шириною 2,5 см в які вставляємо рейки і кріпимо саморізами.

Установка опори підлокітника


Продовжуємо будівництво нашої лавки і встановлюємо опори для підлокітників. Як ви можете бачити на малюнку, ви повинні вирізати невелику виїмку в нижній частині компонента. Крім того, зрізати верхню частину опори приблизно в 7-10 º.

Монтаж сидіння лавки


Наступним етапом проекту є монтаж сидіння лавки. Для цього використовуємо дошку 2,5 х 10 см і щоб результат був акуратним і якісним робимо запили в які увійдуть опори підлокітників.

Установка підлокітників


Одним з останніх кроків збірки нашої лавки буде установка підлокітників. Як ви можете легко помітити на зображенні, потрібно округлити кути підлокітників. Прикріпіть підлокітники до опор і спинці за допомогою саморізів і столярного клею.

Садові качелі


І на завершення необхідно виконати ще кілька операцій. По-перше, зашпаклювати всі щілини і зашкуріть дерев'яні поверхні, після чого покрити пропиткой або антисептиком для захисту деревини від гниття, цвілі і комах-шкідників, по-друге, для захисту деревини та продовження її терміну служби покрити її декількома шарами лаку або фарби.

Корисна порада: Лавку кріпимо до опор гойдалки за допомогою ланцюгів або мотузок попередньо вирівнявши її в горизонтальній площині.
Як побудувати класичну перголу
Як побудувати класичну перголу...
КАК ИЗБАВИТЬСЯ ОТ ШАШЕЛЯ И КОРОЕДА: КАКОЕ СРЕДСТВО КУПИТЬ + ТЕХНОЛОГИЯ УНИЧТОЖЕНИЯ ВРЕДИТЕЛЕЙ
КАК ИЗБАВИТЬСЯ ОТ ШАШЕЛЯ И КОРОЕДА: КАКОЕ СРЕДСТВО КУПИТЬ, КАК УНИЧТОЖИТЬ, КАК ИЗБАВИТЬСЯ ОТ ЖУКОВ - ВИДЕО И ФОТО. ПОДРОБНАЯ ИНСТРУКЦИЯ - ВСЕ ЧТО ВЫ Д...
Залишити коментар
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.