Умови користування


Увага! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте дані умови. Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей сайт.


Використання сайту


Сайт budnavigator.com.ua (в подальшому «БудНавігатор») надає можливість відвідувачам сайту переглядати та завантажувати матеріали розміщенні на цьому сайті (в подальшому «Сайт»), але тільки для особистого некомерційного використання. Забороняється вносити зміни в матеріали розміщенні на цьому Сайті, а також розповсюджувати їх або використовувати в комерційних цілях. Будь-яке використання матеріалів Сайту на інших сайтах заборонено.


Відмова від відповідальності


Матеріали та послуги цього сайту надаються «як є» без будь-яких гарантій. БудНавігатор не гарантує точності і повноти матеріалів, що надаються на цьому Сайті. БудНавігатор в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у згадані в них товари і ціни. У разі неактуальності матеріалів і послуг на цьому Сайті БудНавігатор не зобов'язується оновлювати їх. БудНавігатор ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-який збиток (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виник внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.


Реєстрація на сайті


Реєструючись на Сайті, ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе і свої контактні дані. Ви несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на Сайті.


Зворотній зв'язок та коментарі


Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що дане повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть і / або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також яким або іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтесь, що будь-яке ваше повідомлення БудНавігатор може видаляти без вашої на те згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд. БудНавігатор не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену користувачами Сайту.


Використання персональних даних


Ми використовуємо різні технології для збору та зберігання інформації, коли ви відвідуєте сайт БудНавігатор (докладніше про захист та оброблення персональних даних). Це може включати в себе запис одного або декількох куків або анонімних ідентифікаторів.